Piotrkowska firma producentem sprzętu dla mistrzów lekkoatletycznych
Większość medali, które polscy sportowcy zdobyli w konkurencjach rzutowych na ostatnich mistrzostwach w Berlinie, wywalczono sprzętem lekkoatletycznym wyprodukowanym w Piotrkowie Trybunalskim.

Borkowski i Rozmys: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników" [WIDEO+ZDJĘCIA]
Michał Rozmys i Mateusz Borkowski debiutowali na Mistrzostwach Europy i zajęli miejsca tuż za podium biegu na 800 m. Wygrał Adam Kszczot.

Kszczot po trzecim złocie ME: "Niewielu wytrzymuje atak 220 m przed metą, mnie się udało" [WIDEO+ZDJĘCIA]
Adam Kszczot w wielkim stylu zdobył trzeci z rzędu tytuł Mistrza Europy. Łodzianin przyznał, że to były bardzo trudne zawody. Pochwalił też młodszych kolegów z reprezentacji.
PILNE Kapitalny występ Polek na 400 metrów! Złoto indywidualne i w sztafecie
Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz i Justyna Święty-Ersetic wygrały bieg na 4x400 m Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce 2018.
Bednarek bez medalu. Siódme miejsce łodzianina [ZDJĘCIA]
Sylwester Bednarek nie dał rady pokonać wysokości 2,28 m. Zawodnik RKS-u Łódź zakończył rywalizację w skoku wzwyż Mistrzostw Europy 2018 na siódmym miejscu.

AKTUALIZACJA Trzeci tytuł Mistrza Europy Kszczota! [ZDJĘCIA+WIDEO]
Adam Kszczot po raz trzeci z rzędu wygrał finał Mistrzostw Europy w biegu na 800 m. Czwarte miejsce zajął Michał Rozmys, a piąte drugi z łodzian - Mateusz Borkowski.

PILNE Kapitalny finisz! Złoto Święty-Ersetic!
Justyna Święty-Ersetic wygrała finał biegu na 400 metrów. Polka złoto "wyszarpała" na ostatnich centymetrach.
Adam Kszczot najlepszy. Dwaj łodzianie w finale biegu na 800 metrów lekkoatletycznych mistrzostw Europy [ZDJĘCIA]
Trzej Polacy awansowali do finału biegu na 800 metrów podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie. Wśród nich jest dwóch zawodników łódzkiego RKS-u.