Trener Tomasz Lewandowski bez umowy z PZLA. Kto przygotuje Kszczota do Igrzysk?
Adam Kszczot na pół roku przed Igrzyskami Olimpijskimi został oficjalnie bez trenera. Tomasz Lewandowski nie porozumiał się bowiem z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki.
Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km w Sieradzu. Piąte złoto Krystiana Zalewskiego
Krystian Zalewski i Katarzyna Jankowska to tegoroczni mistrzowie Polski w biegach na 5 km Zawody zorganizowano w Sieradzu, łącząc je z Ogólnopolskim Mityngiem Lekkoatletycznym.

Historyczny sukces! Polacy Drużynowymi Mistrzami Europy w lekkoatletyce
Polscy lekkoatleci po raz pierwszy w historii wygrali Drużynowe Mistrzostwo Europy. W składzie drużyny, która triumfowała w Bydgoszczy, był m.in. łodzianin Adam Kszczot.

Kszczot dziewiąty, rekord Polski Liska
Piotr Lisek skoczył na mityngu Diamentowej Ligi w Lozannie 6,01 m. To nowy rekord Polski w skoku o tyczce. W Szwajcarii w biegu na 800 metrów dziewiąte miejsce zajął Adam Kszczot.
Bieg Fabrykanta 2019. Każdy znajdzie coś dla siebie
Lekko zmieniona trasa, dwa dystanse dla dorosłych i jeden dla dzieci - tak zapowiada się 9. Bieg Fabrykanta.
Tomasz Osmulski zwycięzcą Wings For Life World Run w Poznaniu
Łodzianin pokonał dystans 55,5 kilometra. Na całym świecie w szóstej edycji biegu wystartowało ok. 120 tysięcy osób.
Dwa złota i srebro na koniec. Polacy wygrywają klasyfikację medalową HME!
Marcin Lewandowski na 1500 m i sztafeta 4x400 m kobiet zdobyli złote medale Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce. Drugie miejsce na 1500 m zajęła Sofia Ennaoui.
Swoboda Halową Mistrzynią Europy w sprincie!
Ewa Swoboda z czasem 7,09 s wygrała finał biegu na 60 m podczas Halowych Mistrzostw Europy w Glasgow.