Atanasijević wraca do PGE Skry. Serb ma jeden cel - mistrzostwo Polski
Aleksandar Atanasijević oficjalnie podpisał kontrakt z PGE Skrą. Serb do Bełchatowa wraca z myślą o zdobyciu mistrzostwa Polski.
Ełkaesianki pozostają w grze o brąz
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały na wyjeździe z E.Leclerc Moya Radomką Radom 3:2. W rywalizacji do trzech zwycięstw radomianki prowadzą 2-1, a czwarte spotkanie odbędzie się w Łodzi.
Dwa oblicza PGE Skry. Verva wygrywa pierwszy mecz o brąz
Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali u siebie z Verva Warszawa Orlen Paliwa 2:3. Bełchatowianie swoje sety wygrali do 15 i 11, a w tie-breaku prowadzili już 13:10. Mimo to, przegrali i bliżej brązowego medalu są warszawianie.
ŁKS Commercecon znów prowadził i nie wytrzymał. Radomka o jedną wygraną od brązu
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały w Łódź Sport Arenie z E.Leclerc Moya Radomką Radom 2:3. Łodzianki prowadziły 2:0, a później 22:20 w czwartym secie. Mimo to, nie zdołały wygrać.
PGE Skra o brąz zagra bez Sandera
Taylor Sander z powodu kontuzji stawu skokowego nie zagra już w tym sezonie PlusLigi. Przed siatkarzami PGE Skry pozostały ostatnie mecze, które zadecydują o trzecim miejscu na koniec rozgrywek.
Siatkarze PGE Skry nie dali rady. ZAKSA zagra w finale
Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali na wyjeździe z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3 w decydującym meczu o awans do finału PlusLigi. Bełchatowianie zagrają o brązowe medale z VERVA Warszawa Orlen Paliwa.
Ełkaesianki prowadziły 21:14 w pierwszym secie, żeby przegrać mecz do zera
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały na wyjeździe z E.Leclerc Moya Radomką Radom 0:3. Łodzianki bardzo dobrze rozpoczęły rywalizację o brązowe medale TauronLigi. Prowadziły w I secie już 21:14 i... na tym "zakończyły" grę.
Do siedmiu razy sztuka. PGE Skra dalej w grze o finał PlusLigi [ZDJĘCIA]
Sześć porażek z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w tym sezonie i... na tym koniec. Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrali u siebie 3:1, doprowadzając do remisu w półfinale PlusLigi. O awansie do finału zadecyduje trzecie spotkanie.