Radomiak Radom podejmuje ŁKS. Transmisja meczu w Radiu Łódź
W 10. kolejce Fortuna 1. Ligi GKS Bełchatów zmierzy się z ŁKS-em Łódź. Transmisja meczu na antenie Radia Łódź Extra, na Facebooku, na radiowym kanale na YouTube oraz na naszej stronie internetowej. Polecamy się do słuchania.
Gorzka inauguracja nowego sezonu dla Widzewa
Piłkarze Widzewa Łódź przegrali w Pruszkowie z Radomiakiem Radom 1:4. Łodzianie prowadzili do przerwy po trafieniu Marcina Robaka. W drugiej połowie zaczęli popełniać błędy znane z poprzednich rozgrywek, co skrzętnie wykorzystali radomianie.
Najlepszy mecz Widzewa w tym roku, 9. remis i powrót na pozycję wicelidera [ZDJĘCIA]
Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali u siebie z Radomiakiem Radom. Łodzianie wrócili na drugie miejsce w tabeli II ligi, ale tuż za nimi są trzy drużyny.
Podział punktów w meczu czołówki II ligi
Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów zremisowali u siebie z Radomiakiem Radom 2:2. Gole dla bełchatowian strzelili Bartłomiej Bartosiak i Patryk Mularczyk.
"Twierdza Radom" zdobyta. Trzy punkty dla Widzewa
Piłkarze RTS Widzewa Łódź wygrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom 1:0. Jedynego gola strzelił Dario Kristo. To pierwsza porażka gospodarzy u siebie w tym sezonie.
ŁKS z Wigrami, Widzew w Radomiu. Transmisje w Radiu Łódź
Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmą Wigry Suwałki, z kolei Widzew Łódź zagra w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem. Oba mecze będziemy relacjonować na portalu Radia Łódź.
Piłkarze ŁKS-u zdominowali Radomiaka [ZDJĘCIA]
Piłkarze ŁKS-u Łódź wgrali u siebie z Radomiakiem Radom 3:0. Łodzianie zagrali bardzo dobrze w defensywie i skutecznie w ataku, odnosząc zasłużone zwycięstwo.