Polki walczą o półfinał Mistrzostw Europy
Siatkarki Reprezentacji Polski powalczą z Niemkami o półfinał EuroVolley 2019. "Biało-Czerwone" zapowiadają "wielką wojnę" w łódzkiej Atlas Arenie.

Polska wygrywa na trudnym terenie i prowadzi z kompletem punktów
Piłkarze Reprezentacji Polski pokonali na wyjeździe Macedonię Północną 1:0 w meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2020. Jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Krzysztof Piątek.
Polscy piłkarze przegrali z Kolumbią 0:2 [ZDJĘCIA]
Reprezentacja Polski przegrała w Łodzi z Kolumbią 0:2 (0:1) w swoim pierwszym meczu rozgrywanych w naszym kraju Mistrzostw Świata do lat 20. Bramki dla "Los Cafeteros" zdobyli Ivan Angulo w 23. minucie i Luis Sandoval w trzeciej doliczonej minucie do drugiej połowy.
Kibice przez meczem Polska - Kolumbia U-20
Kibice gromadzą się przed stadionem Widzewa Łódź. Do niedawna przeważali żółto-niebiesko-czerwoni, ale z minuty na minutę pojawia się coraz więcej biało-czerwonych.

MŚ U-20. Magiera: "Przyjeżdżamy niemal z marszu, dwa treningi i gramy mecz"
W pierwszym meczu Mistrzostw Świata do lat 20 Polacy zmierzą się w Łodzi z Kolumbią. Selekcjoner Jacek Magiera zapowiada walkę o zwycięstwo, choć czasu na przygotowania nie było dużo.

Polacy wygrywają "z głową"
Piłkarze Reprezentacji Polski pokonali Łotwę 2:0 w drugim meczu eliminacji do EURO 2020. Gole strzelili Robert Lewandowski i Kamil Glik.
Austria pokonana. Udany początek kwalifikacji do Euro 2020
Piłkarze Reprezentacji Polski wygrali na wyjeździe z Austrią 1:0 w pierwszym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020. Jedynego gola strzelił Krzysztof Piątek.
Udany sprawdzian młodych Polaków w Łodzi [ZDJĘCIA]
Piłkarze Reprezentacji Polski do lat 20 pokonali rówieśników z Japonii 4:1. Po meczu odbył się dodatkowy konkurs rzutów karnych, w którym również lepsi okazali się "Biało-Czerwoni".