GKS rozbity w drugiej połowie
Piłkarze GKS-u Bełchatów przegrali u siebie z Arką Gdynia 0:3. Bełchatowianie kończyli mecz w dziesięciu po czerwonej kartce dla Mateusza Bartkowa.
ŁKS słabszy w pojedynku spadkowiczów z PKO Ekstraklasy
Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali na wyjeździe z Arką Gdynia 2:3. Gospodarze prowadzili do przerwy 3:0. Za sprawą zmienników łodzianie zmniejszyli straty, ale i tak ulegli w starciu zespołów, które w przyszłym sezonie zagrają w Fortuna 1. Lidze.
ŁKS w ostatniej chwili uratował remis w Gdyni
Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali na wyjeździe z Arką Gdynia 1:1. Guima strzelił gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Sportowa niedziela z Radiem Łódź. Trzy transmisje w specjalnej Strefie Kibica!
W najbliższą niedzielę (1 marca) na pewno nie zabraknie sportowych emocji. W specjalnej Strefie Kibica będziemy relacjonować trzy mecze! Widzew podejmie Olimpię Elbląg, ŁKS zagra na wyjeździe z Arką Gdynia, a dzień zakończa siatkarskie Derby Łodzi.
Niemoc ŁKS-u trwa. Siódma porażka z rzędu
Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali u siebie z Arką Gdynia 1:4. Łodzianie pozostają zatem na ostatnim miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy.