GKS bezradny w starciu z Radomiakiem. 70 minut gry w przewadze i kolejna porażka [WIDEO]
Piłkarze GKS-u Bełchatów przegrali u siebie z Radomiakiem Radom 0:1. Goście od 20. minuty grali w dziesięciu. Mecz rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem z powodu awarii jednego z jupiterów na stadionie przy ul. Sportowej 3.

Efektowne derby regionu. Widzew lepszy od GKS-u [ZDJĘCIA]
Piłkarze GKS-u Bełchatów przegrali u siebie z Widzewem Łódź 2:3. Bełchatowianie objęli prowadzanie, a ozdobą spotkania było trafienie na 1:1 w wykonaniu Patryka Muchy.

#StrefaKibicaExtra: pierwszoligowcy z łódzkiego ze zmiennym szczęściem [WIDEO]
Przełamanie piłkarzy ŁKS-u, bezbarwny mecz Widzewa i kolejna porażka GKS-u. W dzisiejszej Strefie Kibica Extra omówiliśmy występy drużyn z regionu łódzkiego w 26. kolejce Fortuna 1 Liga i porozmawialiśmy o najbliższej serii gier. Gościem specjalnym był Sławomir Gula, były piłkarz Widzewa i GKS-u, mistrz polski z 1996 roku.
Derby regionu i walka o awans w Radiu Łódź
GKS Bełchatów podejmie Widzew Łódź, a ŁKS Łódź zmierzy się z Radomiakiem Radom. Relacje i transmisje z tych spotkań w Radiu Łódź.

Coraz trudniejsza sytuacja GKS-u. Sandecja dogoniła Widzew
Piłkarze GKS-u Bełchatów przegrali u siebie z Sandecją Nowy Sącz 0:2. "Brunatni" pozostają zatem na ostatnim miejscu w tabeli Fortuna 1. Ligi.
#StrefaKibicaExtra: pierwszoligowcy z regionu łódzkiego znów rozczarowali [WIDEO]
To znów nie była udana kolejka dla łódzkich pierwszoligowców. Punkt wywalczyli tylko piłkarze GKS-u Bełchatów, dla których remis 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec, też nie jest dobrym wynikiem. Swoje spotkania przegrali za to zawodnicy Widzewa - 1:3 z Sandecją Nowy Sącz i ŁKS-u - 1:2 z Arką Gdynia.

GKS nie wykorzystał przewagi jednego zawodnika. Tylko remis w Sosnowcu
Piłkarze GKS-u Bełchatów zremisowali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Bełchatowianie przez ok. 80 minut grali z przewagą jednego zawodnika, ale do remisu zdołali doprowadzić dopiero pod koniec spotkania.
#StrefaKibicaExtra: słaba kolejka drużyn z województwa łódzkiego w I lidze [WIDEO]
To nie była dobra kolejka w wykonaniu łódzkich drużyn w Fortuna 1. Lidze. Punkty zdobyli tylko piłkarze Widzewa, którzy po bezbarwnym meczu zremisowali 0:0 z Puszczą Niepołomice. Od awansu, po porażce z Resovią Rzeszów 0:1, oddala się ŁKS, a GKS Bełchatów po przegranej 2:3 ze Stomilem Olsztyn jest coraz bliżej spadku do II ligi.