PGE Skra Bełchatów gra dalej w Pucharze CEV! Pewne zwycięstwo nad Duklą Liberec
Siatkarze PGE Skry Bełchatów awansowali do 1/8 finału Pucharu CEV, pokonując w wyjazdowym meczu Duklę Liberec 3:1 (25:20, 25:17, 23:25, 25:23).
Puchar CEV: zwycięstwa ŁKS Commercecon Łódź i PGE Skry Bełchatów [ZDJĘCIA]
We wtorkowy wieczór swoje mecze w europejskich pucharach rozegrały siatkarki i siatkarze z województwa łódzkiego. Rywalizacje z ekipami z Węgier oraz Bośni i Hercegowiny nie sprawiły im większych kłopotów, choć "Łódzkie Wiewióry" przeżywały nerwowe chile i dały urwać sobie nawet seta.
Tie-break bez szczęśliwego zakończenia - PGE Skra Bełchatów przegrywa z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle
Bełchatowianie byli blisko przerwania zwycięskiej passy klubowych mistrzów Europy, ale zabrakło im wykończenia ataków. PGE Skra może zadowolić się tylko jednym punktem po porażce 2:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (26:24, 29:27, 23:25, 19:25, 12:15)
Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem 1:3
Dla bełchatowian to już siódma z rzędu porażka w hali obecnego mistrza Polski. W poprzednich meczach żółto-czarnym niewiele jednak brakowało.
PGE Skra wciąż z kompletem zwycięstw w PlusLidze. Stal Nysa pokonana
PGE Skra w tym sezonie PlusLigi wciąż ma komplet zwycięstw. Tym razem bełchatowianie pokonali we własnej hali Stal Nysa 3:2.
Dwa bloki Mateusza Bieńka na miarę trzech punktów. PGE Skra wygrywa w Lubinie
Siatkarze PGE Skra Bełchatów dobrze rozpoczęli nowy sezon PlusLigi, pokonując na wyjeździe Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 27:25). Dwa udane bloki środkowego bełchatowian Mateusza Bieńka przesądziły o wygraniu ostatniego seta.
PGE Skra Bełchatów zaprezentowała się kibicom. Wygrała też ostatni sparing przed inauguracją sezonu [ZDJĘCIA]
Zwycięstwo bez straty seta z IBB Polonią Londyn oraz prezentacja zespołu mającego walczyć o najwyższe laury w nadchodzących rozgrywkach siatkarskiej ekstraklasy. Właśnie w taki sposób upłynął czwartkowy wieczór w bełchatowskiej hali Energia.
Dick Kooy zastąpi Taylora Sandera w PGE Skrze Bełchatów
34-letni Holender z włoskim paszportem podpisał roczny kontrakt i oficjalnie dołączył do drużyny z Bełchatowa w miejsce Amerykanina Taylora Sandera. Wcześniej nowy przyjmujący PGE Skry grał we włoskim Itas Trentino. W swojej karierze Kooy reprezentował m. in. barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Dynamo Moskwa czy Luby Banca Macerata.