Szymański i Nowak grali z Niemcami

Damian Szymański z PGE GKS-u Bełchatów zagrał 77 minut w przegranym meczu Reprezentacji Polski do lat 20 z rówieśnikami z Niemiec.

Polscy piłkarze do lat 20 przegrali z Niemcami 0:2. W spotkaniu rozegranym w Szczecinie wystąpił Damian Szymański. Pomocnik PGE GKS-u Bełchatów wyszedł w pierwszym składzie i spędził na murawie 77 minut. Zmienił go Maik Lukowicz.

Z kolei w 63. minucie za Dariusza Formellę pojawił się Krystian Nowak z łódzkiego Widzewa.

Gole dla gości strzelili Davie Selke w 4. minucie oraz Sebastian Kerk z rzutu karnego w 53. minucie.

Mecz Polska - Niemcy odbywał się w ramach Turnieju Czterech Narodów.