Polacy na remis ze Szwajcarią

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zremisowała 2:2 ze Szwajcarią w meczu towarzyskim.

Remisem 2:2 ze Szwajcarią polscy piłkarze zakończyli niezwykle udany rok. Biało-Czerwoni przegrali w tym czasie tylko jedno spotkanie, sparing ze Szkocją w marcu. Później przyszły dobre występy w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2016. Podopieczni Adama Nawałki pokonali Gibraltar, Gruzję i przede wszystkim Niemy, a zremisowali ze Szkocją.

We wtorek (18 listopada) Polacy we Wrocławiu pożegnali się godnie z kibicami. Prowadzenie objęli co prawda Szwajcarzy, ale tuż przed przerwą wyrównał Artur Jędrzejczyk. Po zmianie stron Arkadiusz Milik dał prowadzenie gospodarzom, wykorzystując rzut wolny. Goście wyrównali w samej końcówce spotkania. Ostatnie 10 minut Biało-Czerwoni grali w dziesiątkę. Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Michał Żyro.