Polska gromi Gruzję

Polscy piłkarze wygrali na wyjeździe z Gruzją 4:0 i utrzymali prowadzenie w grupie eliminacji do Mistrzostw Europy 2016.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej nie przestaje zachwycać. Po pokonaniu Niemców i remisie ze Szkocją, podopieczni Adama Nawałki rozgromili w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy Gruzję 4:0.

Piłkarze obu drużyn mieli dobre okazje już w pierwszej połowie. Gospodarze strzelali z dala od bramki, goście zamiast do siatki obijali poprzeczkę i słupek.

Po zmianie stron Polacy dopięli swego. Pierwszego gola w 51. minucie strzelił Kamil Glik. Po 22 minutach goście prowadzili już 3:0. Najpierw trafił Grzegorz Krychowiak, a po chwili pięknym strzałem w okienko popisał się Sebastian Mila. Wynik spotkana w doliczonym czasie gry ustalił Arkadiusz Milik.

Polacy pozostają liderem Grupy D. Na swoim koncie mają 10 punktów i 15 strzelonych goli, a tylko 2 stracone.