ŁKS przegrywa ostatni mecz w tym roku

Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali u siebie 1:2 z Bronią Radom.

Nie udało się piłkarzom ŁKS-u Łódź godnie pożegnać z kibicami. W ostatnim meczu na własnym boisku w tym roku, łodzianie przegrali 1:2 z Bronią Radom. Nastroje po spotkaniu mogły być zupełnie inne. Już w 2. minucie prowadzenie dał gospodarzom Tomasz Kowalski. Później ełkaesiacy oddali inicjatywę rywalom. - Była walka, były emocje, tylko wynik nie taki, jaki byśmy chcieli. Straciliśmy trzy punkty, które mogą być dosyć ważne. Po raz kolejny strzelamy pierwsi bramkę, mecz się układa pod nasze dyktando i oddajemy pole. Nie można tak grać w dzisiejszym futbolu - nie ukrywał Szymon Salski, obrońca ŁKS-u.

Goście wyrównali po 20 minutach. Gola strzelił Damian Sałek. Tuż przed przerwą sytuacja podopiecznych Andrzeja Kretka bardzo się pogorszyła. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Jacek Karbowniak. Osłabieni łodzianie stracili drugą bramką po zmianie stron. W 62. minucie do siatki Szymona Gąsińskiego trafił Michał Bojek.

ŁKS do pierwszego Radomiaka Radom traci 14 punktów. Ełkaesiacy w tym roku zagrają jeszcze jedno spotkanie, na wyjeździe z Ursusem Warszawa.