Polfarmex przegrał z liderem

Koszykarze Polfarmexu Kutno przegrali u siebie z WKS Śląskiem Wrocław 71:76. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej kwarcie.

(Fot. probasket.net.pl/Marcin Nadolski)

Nie udało się koszykarzom Polfarmexu Kutno odnieść 4. zwycięstwa w tym sezonie Tauron Basket Ligi. Kutnianie przegrali we własnej hali z niepokonanym WKS Śląskiem Wrocław 71:76.

Do sukcesu niewiele jednak brakowało. Na niespełna siedem minut przed końcem gospodarze prowadzili 61:54. Goście straty odrobili i ostatecznie cieszyli się z sukcesu.

Tym razem najskuteczniejszym koszykarzem Polfarmexu był Kevin Johnson (20 punktów). Amerykanin dołożył do tego 12 zbiórek, notując double-double. Z kolei Kwamain Mitchell zdobył 18 pkt, a szesnaście "oczek" zapisał na swoim koncie Bartłomiej Wołoszyn. Pozostali gracze gospodarzy dołożyli do tego 17 punktów i to zadecydowało o przegranej.