Kolejna porażka widzewianek

Koszykarki Widzewa Łódź przegrały na wyjeździe z KSSSE AZS-em PWSZ Gorzów Wielkopolski 65:76.

Początek sezonu 2014/2015 Tauron Basket Ligi Kobiet nie jest udany dla koszykarek Widzewa Łódź. Podopieczne Adama Ziemińskiego w sobotę (8 listopada) przegrały piąty z sześciu meczów.

Łodzianki w Gorzowie Wielkopolskim nie dały rady tamtejszemu KSSSE AZS-owi PWSZ, przegrywając 65:76. Do przerwy nic nie zapowiadało porażki. Przyjezdne prowadziły jednym punktem (37:36).

Po zmianie stron gospodynie podkręciły tempo. Trzecią i czwartą kwartę wygrały sześcioma "oczkami", co przesądziło o pewnej wygranej w całym spotkaniu.

Najskuteczniejszą zawodniczką była Adrianne Ross (25 pkt.). Dobrze spisały się też Roksana Schmidt (19 pkt.) i Cecile Okoye (16 pkt.). Pozostałe zawodniczki Widzewa zdobyły razem... 5 "oczek". Łodzianki przegrały też walkę na tablicach - o 10 zbiórek mniej od rywalek.