ŁKS doświadczeniem wygrywa w Szczyrku

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź pokonały na wyjeździe SMS-em PZPS I Szczyrk 3:0. Łodzianki lepiej wytrzymywały końcówki setów.

Piąte zwycięstwo na swoim koncie zanotowały siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Podopieczne Macieja Bartodziejskiego wygrały na wyjeździe z SMS-em PZPS I Szczyrk 3:0.

W pierwszym secie przyjezdne zdominowały grę. Na pierwszej przerwie technicznej prowadziły już 8:3 i z kolejnymi minutami tylko powiększały przewagę. Ostatecznie zwyciężyły do 16.

Bardziej wyrównane, ale tylko do pewnego momentu, były kolejne partie. W drugiej łodzianki prowadziły 16:12. Gospodynie odrobiły dwa punkty straty. W samej końcówce dominowały już ełkaesianki. Z kolei w trzeciej prowadziły nawet gospodynie (8:6). Im dłużej trwał set, tym lepiej prezentowały się przyjezdne. Ostatecznie to one zwyciężyły do 19 (podobnie jak w drugiej partii) i całe spotkanie 3:0.