Budowlane przegrały z liderkami

Siatkarki Budowlanych Łódź przegrały na wyjeździe z Polskim Cukrem Muszynianka Muszyna 1:3.

W zaległym meczu 1. kolejki Orlen Ligi, siatkarki Budowlanych Łódź przegrały w Muszynie z tamtejszym Polskim Cukrem Muszynianką 1:3.

Gospodynie pierwszego seta wygrały do 18. Bardziej wyrównana była druga partia, w której Muszynianki zwyciężyły do 23. To natchnęło łodzianki. Podopieczne Adama Grabowskiego rozpoczęły co prawda trzeciego seta przegrywając 4:8, ale na drugiej przerwie technicznej prowadziły już 16:12. Ostatecznie udało się zwyciężyć do 17.

Tym razem nie sprawdziło się siatkarskie powiedzenie, że kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3. Gospodynie w czwartej partii odrobiły straty. Od wyniku 14:16 doprowadziły do 25:22 i zdobyły komplet punktów za zwycięstwo w meczu.

Dla Budowlanych było to pierwsze spotkanie, w którym nie rozegrały tie-breaka.