Wizards wygrali w Nowym Jorku

Koszykarze Washington Wizards pokonali na wyjeździe New York Knicks 98:83. Słabszy mecz rozegrał tym razem Marcin Gortat.

Po porażce w pierwszym meczu sezonu z Miami Heat, koszykarze Washington Wizards zaczynają wchodzić na właściwe tory. "Czarodzieje" w nocy z wtorku na środę (4-5 listopada) czasu polskiego wygrali trzeci kolejny mecz. Tym razem nie dali szans nowojorskim Knicks w ich hali - słynnej Madison Square Garden.

Wizards zwyciężyli 98:83. Zadecydowała o tym trzecia kwarta. Goście wygrali ją 32:15. Aż sześciu koszykarzy drużyny ze stolicy zdobyli co najmniej 10 punktów. Wśród nich zabrakło jednak Marcina Gortata.

Łodzianin miał problemy z faulami (4 przewinienia) i spędził na parkiecie niespełna 22 minuty. W tym czasie trafił 3 z 6 rzutów z gry. Dołożył do tego 7 zbiórek i dwie asysty. Dwukrotnie stracił piłkę.