Pierwsza przegrana ŁKS-u

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź doznały pierwszej porażki w tym sezonie. Na wyjeździe uległy KRS Ekstrimowi Gorlice 0:3.

Skończyła się świetna passa siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź. Podopieczne Macieja Bartodziejskiego po czterech ligowych zwycięstwach w końcu znalazły pogromczynie.

Łodzianki przegrały w Gorlicach z miejscowym Ekstrimem 0:3. Tylko drugi set był jednak jednostronny. Gospodynie wygrały go do 14. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:21.

Najbardziej wyrównany był trzeci set. Ełkaesianki szybko osiągnęły wysoką przewagę (11:6). Rywalki konsekwentnie odrabiały straty i wygrały dopiero na przewagi (27:25). Mogło być inaczej, jednak przy piłce setowej dla łodzianek błąd popełniła sekretarz zawodów i to zdekoncentrowało przyjezdne.

Po tym spotkaniu liderem I ligi zostały zawodniczki Ekstrimu. Siatkarki ŁKS-u spadły na trzecie miejsce.