GKS traci wygraną w końcówce

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów zremisowali u siebie z Lechią Gdańsk 1:1. Gospodarze bramkę stracili w doliczonym czasie gry.

Po przerwie na mecze reprezentacji, do gry wróciła T-Mobile Ekstraklasa. W niedzielę (14 września) na własnym stadionie piłkarze PGE GKS-u Bełchatów podejmowali Lechię Gdańsk. "Brunatni" byli o krok od zwycięstwa. Prowadzenie objęli w 37. minucie po golu Bartosza Ślusarskiego. Napastnik strzałem głową z 6 metrów wykorzystał świetne dośrodkowanie Adama Mójty.

Gospodarze stwarzali sobie kolejne okazje. Brakowało jednak skuteczności. To samo można powiedzieć o gościach. Kiedy wydawało się, że bełchatowianie utrzymają prowadzenie, do wyrównania w doliczonym czasie gry doprowadził Piotr Grzelczak. Były zawodnik Widzewa Łódź strzelił sprzed pola karnego, mieszcząc piłkę w okienku bramki.