ŁKS rozbity w Radomiu

Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0:3.

Mecz z Radomiakiem Radom, liderem III ligi, miał być dla piłkarzy ŁKS-u Łódź sprawdzianem. Podopieczni Wojciecha Robaszka oblali ten egzamin. Przegrali 0:3 i nie potrafili sobie zupełnie poradzić z rywalami.

Strzelanie w 19. minucie rozpoczął Leandro, który minął kilku przeciwników i pewnie pokonał Szymona Gąsińskiego. Jeszcze przed przerwą za dwie żółte kartki z boiska wyleciał Aleksander Ślęzak. Dla tego pomocnika był to już trzeci taki dublet w tym sezonie.

Po zmianie stron gospodarze szybko podwyższyli na 2:0. Uczynił to Przemysław Śliwiński. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Kacper Wnuk.

Radomiak utrzymał się na prowadzeniu III ligi, a ŁKS spadł na 9. miejsce. Coraz głośniej spekuluje się o możliwej zmianie trenera łodzian.

Z pozostałych drużyn województwa łódzkiego nie zawiodła tylko Omega Kleszczów, która na wyjeździe pokonała Pilicę Białobrzegi 3:1. Swoje spotkania przegrały WKS Wieluń (2:4 na wyjeździe ze Startem Otwock), Pelikan Łowicz (0:2 w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem). U siebie po 0:2 ulegli natomiast piłkarze Warty Sieradz (z Bronią Radom) i Lechii Tomaszów Mazowiecki (z Pogonią Grodzisk Mazowiecki). Bezbramkowy remis u siebie z Ursusem Warszawa zanotowali gracze Sokoła Aleksandrów Łódzki.