Nowak i Wroński zagrali w kadrze [WIDEO]

Krystian Nowak z Widzewa Łódź i Łukasz Wroński z PGE GKS-u Bełchatów zagrali w Reprezentacji Polski do lat 20. Kadra zremisowała 1:1 ze Szwajcarią.

W pierwszym meczu Turnieju Czterech Narodów polscy piłkarze zremisowali 1:1 ze Szwajcarią. Rozgrywane w Plewiskach spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Już w 10. minucie gola strzelił Thibault Corbaz. Na wyrównanie "Biało-Czerwoni" czekali ponad godzinę. W 74. minucie bramkę zdobył Radosław Murawski.

Całe spotkanie na prawym skrzydle rozegrał Łukasz Wroński z PGE GKS-u Bełchatów. W pierwszej połowie na środku obrony występował Krystian Nowak. Po przerwie zmienił go Jarosław Jach, bowiem widzewiak już w sobotę (6 września) ma wystąpić w meczu ligowym z Miedzią Legnica.

Kolejne spotkanie Turnieju Czterech Narodów Polacy rozegrają 9 września na wyjeździe z Włochami.