Kolejny bezbramkowy remis Widzewa [ZDJĘCIA]

Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali u siebie z Miedzią Legnica 0:0. Łodzianie znowu rozczarowali swoich kibiców.

Piłkarze Widzewa Łódź cały czas czekają na pierwszą wygraną na własnym stadionie w sezonie 2014/2015 I ligi. W sobotę (6 września) nie wykorzystali czwartej okazji, remisując bezbramkowo z Miedzią Legnica. Goście grali słabo, ale gospodarze nie byli lepsi. Świetnej okazji pod koniec pierwszej połowy meczu nie wykorzystał Mateusz Broź, którego strzał głową obronił Aleksander Ptak.

Po zmianie stron gra łodzian wyglądała jeszcze gorzej, ale przyjezdni nie potrafili tego wykorzystać. Ostatecznie skończyło się bezbramkowym remisem. Oznacza to drugi mecz na zero z tyłu. Ten fakt nie zadowala jednak kibiców, którzy chcą coraz mocniej zmiany trenera.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją z meczu Widzew Łódź - Miedź Legnica.

Widzew Łódź - Miedź Legnica
(Wynik końcowy)
0:0 (0:0)

Bramki:

Kozłowski, Janiec, Pydvirnyi, Duda (Widzew) Feruga, Bartoszewicz, Zgarda (Miedź)

D. Hamzić - M. Kozłowski (78. D. Injać), K. Nowak, V. Pydvirnyi, P. Mroziński, K. Wrzesiński, R. Augustyniak, M. Broź (64. B. Dosljak), B. Kasprzak, M. Janiec, A. Duda A. Ptak - Sz. Zgarda, T. Midzierski, A. Woźniczka, A. Cierpka, R. Bartoszewicz, M. Garuch, D. Feruga (46. Y. Kakoko), M. Szczepaniak (90. B. Machaj), P. Szymański (73. D. Lenkiewicz), W. Łobodziński

Strona wymaga odświeżenia - wciśnij F5

Koniec meczu. Widzewiacy zremisowali bezbramkowo z Miedzią Legnica
  90'+3 Machaj wchodzi za Szczepaniaka
  90'+2 W polu karnym pada Dosljak, gwizdek sędziego milczy
  90'+1 Ładna akcja Mrozińskiego, Dudy i Jańca, ale niedokładne dośrodkowanie
  90' Sędzia dolicza trzy minuty
  89' Janiec ustrzelił piłką Zgardę, który po krótkiej interwencji medycznej szybko wraca do gry. Augustyniak wrzuca z prawej strony, Dosljak skacze najwyżej i strzela...Ptak bez problemu łapie piłkę. Żółtą kartką ukarany Duda, który wpadł jeszcze w bramkarza gości
88' Kasprzak słabo wrzuca z rzutu wolnego. Po chwili jeszcze słabiej strzela Injać z półwoleja
  86' Żółta kartka dla Injacia
  85' Hamzić czujnie w bramce, bez problemu łapie strzał z dalszej odległości
  82' Żółta kartka dla Pydvirnyiego
  80' Żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany Janiec
  78' Injać zmienia Kozłowskiego
76' "Wpuść masażystę, hej Tylak wpuść masażystę!" - skandują kibice, nawiązując do występu masażysty Łukasza Lewkiewicza w sparingu z kadrą do lat 18
  73' Lenkiewicz wchodzi za Szymańskiego
  72' Garuch strzela sprzed pola karnego, piłka trafia chyba w rękę Kasprzaka, ale nie ma rzutu karnego
  65' Janiec strzela z powietrza z 20 metrów...to niestety nie rugby...
  64' Mroziński przymierza się do dośrodkowania...i wrzuca za plecy wszystkich zawodników. Broź schodzi, pojawia się w jego miejsce Dosljak, dla którego jest to debiut
  59' Zamieszanie w polu bramkowym Miedzi. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Nowak strzela z 11 metrów, nieudane uderzenie, piłka zmierza za linię, Broź na linii bramkowej spóźnił się o ułamek sekundy i sam wylądował w siatce
58' Po zmianie stron słabiej grają gospodarze, nieco lepiej goście
  54' Mroziński czeka z wrzuceniem piłki z autu, zwleka i...podaje do nikogo
  53' Gwizdy na trybunach, od kilkudziesięciu sekund przy piłce utrzymują się przyjezdni
  51' Szczepaniak sam w polu karnym Widzewa, ale bał się strzelać, spróbował podać...Obrońcy Widzewa wybijają
  48' Broź w polu karnym rywali, przekłada piłkę na lewą nogę i próbuje strzelać, obrońcy bez problemu blokują
  47' Ptak wyjściem na 13. metr uprzedza Brozia
46' Cztery minuty po 17 rozpoczęła się druga część spotkania. Zmiana w Miedzi. Kakoko pojawił się w miejsce Ferugi
  Koniec pierwszej połowy meczu. Widzew remisuje z Miedzią 0:0. Gospodarze w ostatniej minucie mieli okazję do objęcia prowadzenia, ale na posterunku stał Ptak
  45' Świetne podanie górą Wrzesińskiego w pole karne, nabiega Broź i strzela głową...Ptak kapitalnie przerzuca piłkę nad poprzeczką! Pierwsza połowa przedłużona o jedną minutę
  43' Fatalnie wykonany rzut rożny przez łodzian. Piłka wyleciała za linię końcową z drugiej strony bramki
  39' Żółta kartka dla Zgardy, który mógł już wylecieć z boiska, gdyby dwie minuty wcześniej sędzia nie zawahał się pokazać mu pierwszego kartonika
  37' Wrzesiński znowu urywa się na prawej stronie i znów jest faulowany. Tym razem tylko rzut wolny, bez żółtej kartki, chociaż taka powinna zostać pokazana
36' Dobra okazja dla łodzian. Rzut wolny z 20 metrów. Kasprzak zamiast strzelać popycha piłkę do boku i z prostego podbicia próbuje uderzać Augustyniak, ale zawodnicy z muru wybiegają i blokują
  34' Broź dobrze utrzymał się przy piłce na lewej stronie, ale próba dośrodkowania w pole karne była bardzo nieskuteczna. Po chwili żółta kartka dla Bartoszewicza, kapitana Miedzi i byłego gracza Widzewa. Nieprzepisowo zatrzymywany był Wrzesiński
  33' Cierpka wrócił do gry
  31' W jednym ze starć ucierpiał Cierpka. Opatrują go masażyści, a pozostali gracze zebrali się przy linii bocznej i uzupełniają płyny
  28' Szczepaniak wbiega z piłką w pole karne, wrzuca z lewej strony...Hamzić łapie bez problemu
  26' Przestój w grze obu drużyn, dużo niedokładności i spalonych
23' Midzierski w ostatniej chwili uprzedza wychodzącego na czystą pozycję Dudę
  22' Ogromne zamieszanie na linii pola bramkowego Miedzi, na murawie leży dwóch zawodników Miedzi i jeden Widzewa. Do piłki dobiega Kozłowski i strzela na siłę, ale bardzo niecelnie
  17' Hamzić szybkim wyjściem na 13. metr zatrzymuje wychodzącego na czystą pozycję Szczepaniaka. Po chwili groźnie przedziera się Szymański, jednak jego strzał blokuje Nowak
  15' Zamieszanie w polu karnym Miedzi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego...akcję kończy niecelnym strzałem sprzed pola karnego Mroziński
  13' Żółta kartka dla Kozłowskiego, który najpierw sfaulował w środku pola, a później jeszcze przetrzymał przez chwilę piłkę
  12' Garuch strzela z prawie 25 metrów, ale piłka przelatuje daleko od bramki. Garuch to najniższy piłkarz w I lidze, mierzy ledwie 154 cm wzrostu
11' Długa piłka do Dudy na wolne pole, Ptak wychodzi za daleko i zaczyna się cofać... Duda nie daje jednak rady strzelić z pierwszej piłki, źle przyjmuje i traci futbolówkę
  10' Żółta kartka dla Ferugi za faul w środku pola (wysoko uniesiona noga). Ucierpiał Augustyniak. Dośrodkowanie Jańca z rzutu wolnego trafia w ręce bramkarza
  8' Broź próbuje dośrodkowywać, ale wychodzi mu strzał i Ptak z trudem paruje do boku
  7' Augustyniak ruszył na przebój lewą stroną, ale obrońcy zatrzymali go na linii pola karnego
  5' Próba strzału Augustyniaka z 20 metrów, obrońcy zdążyli zablokować
  3' Pierwsze minuty to długie utrzymywanie się przy piłce gości. Akcja prowadzona była jednak przez większy czas na połowie Miedzi
  1' Dwie minuty po godzinie 16 rozpoczęło się to spotkanie. Widzewiacy w czerwonych strojach, legniczanie cali na niebiesko
  Godzina 15.42 Na środku obrony wystąpi dzisiaj Krystian Nowak, który jeszcze w czwartek grał w meczu Reprezentacji Polski do lat 20
  Godzina 15.24 Rezerwowi w Widzewie to: M. Krakowiak - J. Czapliński, B. Dosljak, D. Injać, A. Kasperkiewicz, M. Ławniczak, M. Rozwandowicz. Trenerem jest Włodzimierz Tylak
  Godzina 15.23 Na ławce rezerwowych Miedzi zasiądą dzisiaj: D. Budzyński - K. Daniel, Y. Kakoko, B. Machaj, D. Lenkiewicz, D. Tanżyna. Trenerem jest Wojciech Stawowy