ŁKS wygrał z Pilicą, Pelikan z Lechią

Piłkarze ŁKS-u Łódź pokonali Pilicę Białobrzegi 2:1. Z drużyn województwa łódzkiego zwyciężyli jeszcze gracze Pelikana Łowicz.

Na koncie piłkarzy ŁKS-u Łódź pojawiło się drugie zwycięstwo w sezonie 2014/2015. Podopieczni Wojciecha Robaszka pokonali na własnym stadionie Pilicę Białobrzegi 2:1.

Łodzianie prowadzenie objęli w 28. minucie, kiedy to do siatki trafił Artur Golański. Po zmianie stron na 2:0 podwyższył Robert Sierant. Ełkaesiacy tradycyjnie już rozluźnili się i goście, po strzale Kamila Matulki, w 65. minucie zdobyli bramkę kontaktową. W końcówce piłkarze Pilicy próbowali wyrównać. Dobrze spisywał się jednak Szymon Gąsiński.

Środa (3 września) nie była najlepsza dla drużyn z województwa łódzkiego. Zwyciężyć udało się jeszcze tylko Pelikanowi Łowicz, który po golu Michała Adamczyka z rzutu karnego ograli u siebie Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Swoje spotkania przegrały u siebie Omega Kleszczów (1:3 ze Startem Otwock) i WKS Wieluń (1:4 z Legią II Warszawa), a na wyjeździe Warta Sieradz (0:1 z Pogonią II Siedlce). Remis w Radomiu z Bronią zanotowali gracze Sokoła Aleksandrów Łódzki.