Logo Radio Łódź

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. Sprawdź wyniki reprezentantów Polski

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 odbywały się w dniach 4-20 lutego. W stolicy Chin startowało 57 polskich sportowców, w tym siedmioro związanych z regionem łódzkim. Sprawdź, jak poszło biało-czerwonym na olimpijskich arenach.

(Fot. Paweł Skraba)

Wyniki Polaków na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2022

Sobota 05.02.2022

Biegi narciarskie, bieg łączony kobiet 7,5+7,5 km

1. Therese Johaug [Norwegia] (44:13,7),
2. Natalia Niepriajewa [Rosja] (44:43,9),
3.Teresa Stadlober [Austria] (44:44,2)
...
16. Izabela Marcisz (47:30,7)
59. Magdalena Kobielusz (54:12,0)

Short track, 500 m kobiet, eliminacje

Patrycja Maliszewska (44,130), Kamila Stormowska (44,053) , Nikola Mazur (43,732) - Polki nie przebrnęły eliminacji.

Saneczkarstwo, jedynki mężczyźni, 1. ślizg

Mateusz Sochowicz (24. miejsce - czas: 58.863)

Skoki narciarskie, skocznia normalna kobiety

1. Ursa Bogataj [Słowenia] 239 pkt (108 m/99 m)
2. Katharina Althaus [Niemcy] 236,8 pkt (105,5 m/94 m)
3. Nika Kriznar [Słowenia] 232 pkt. (103 m /99,5)
...
35. Kinga Rajda 40,9 pkt (69 m)
36. Nicole Konderla 37,8 pkt (64 m)

Saneczkarstwo, jedynki mężczyźni, 2. ślizg 

Mateusz Sochowicz (27. miejsce -  czas: 59,196)

Niedziela 06.02.2022

Biegi narciarskie, bieg łączony mężczyzn, 15+15 km

1. Aleksander Bolszunow [Rosja] (1:16:09.8)
2. Denis Spicow [Rosja] (1:17:20.8)
3. Iivo Niskanen [Finlandia] (1:18:10.0)
...
26. Dominik Bury (1:22:40.6)
51. Mateusz Haratyk (zdublowany)

Saneczkarstwo, jedynki mężczyźni, 3. ślizg 

Mateusz Sochowicz (24. miejsce - czas: 58,867). 

W klasyfikacji generalnej Sochowicz zajął 25. miejsce, a do finału (4. ślizgu) awansowała najlepsza 20. 

1. Johannes Ludwig [Niemcy] (3.48.735)
2. Wolfgang Kindl [Austria] (3:48.895)
3. Dominik Fischnaller [Włochy] (3:49.666)

Skoki narciarskie, skocznia normalna mężczyźni - brązowy medal Dawida Kubackiego

1. Ryōyū Kobayashi [Japonia] 275 pkt (104,5 m/95 m)
2. Manuel Fettner [Austria] 270,8 pkt (102,5 m/104 m)
3. Dawid Kubacki 265,9 pkt (104 m/103 m)
...
6. Kamil Stoch 260,9 pkt (101,5 m/97,5 m)
21. Piotr Żyła 245,5 pkt (95 m/99 m)
26. Stefan Hula 237,8 pkt (103 m/93,5 m)

Poniedziałek 07.02.2022

Narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet, 1. przejazd

1. Sara Hector [Szwecja] (57,56)
...
11. Maryna Gąsienica-Daniel (+1,68)
32. Magdalena Łuczak (+4,40)
37. Zuzanna Czapska (+6,07)
Hanna Zięba (nie wystartowała)

Narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet, 2. przejazd - 26. miejsce łodzianki Magdaleny Łuczak

1. Sara Hector [Szwecja] (1:55.69)*
2. Federica Brignone [Włochy] (1:55.97)
3. Lara Gut-Behrami [Szwajcaria] (1:56.41)
...
8. Maryna Gąsienica-Daniel (1:57.11)
26. Magdalena Łuczak (2:02,85)
30. Zuzanna Czapska (2:05,15)

* łączny czas obu przejazdów

Łyżwiarstwo szybkie, 1500 m kobiet - 19. miejsce Natalii Czerwonki

1. Ireen Wust [Holandia] (1:53;28 - rekord olimpijski)
2. Miho Takagi [Japonia] (1:53,72)
3. Antoinette de Jong [Holandia] (1:54,82)
...
19. Natalia Czerwonka (1:59,03)
30. Magdalena Czyszczoń (2:05,64)

Biathlon, bieg indywidualny na 15 km kobiet

1. Denise Herrmann [Niemcy] (czas: 44:12,7, strzelanie: 1 pudło) 
2. Anaïs Chevalier-Bouchet [Francja] (czas: 44:22,1, strzelanie: 1 pudło)
3. Marte Olsbu Røiseland [Norwegia] (czas: 44:28,0, strzelanie: 2 pudła)
...
20. Monika Hojnisz-Staręga (czas: 46:55,3, strzelanie: 2 pudła)
36. Kamila Żuk ((czas: 49:02,7, strzelanie: 3 pudła)
55. Kinga Zbylut (czas: 50:54,7, strzelanie: 3 pudła)
85. Anna Mąka (czas: 58:18,3, strzelanie: 9 pudeł)

Saneczkarstwo, jedynki kobiet, 1. ślizg 

Klaudia Domaradzka (25. miejsce - 59,871)

Skoki narciarskie, skocznia normalna mix

1. Słowenia 1001,5 pkt
2. Rosja 890,3 pkt
3. Kanada 844,6 pkt
...
6. Polska 763,2 pkt (Kinga Rajda, Nicole Konderla, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)

Saneczkarstwo, jedynki kobiet, 2. ślizg 

Klaudia Domaradzka (24 miejsce - 59,892)

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. Sprawdź, kiedy startują Polacy

Wtorek 08.02.2022

Snowboard, slalom gigant równoległy kobiet

1. Ester Ledecka [Czechy]
2. Daniela Ulbing [Austria]
3. Gloria Kotnik [Słowenia]
...
8. Aleksandra Król (przegrała w ćwierćfinale z Ester Ledecką)
22. Weronika Biela-Nowaczyk (odpadła w kwalifikacjach)
24. Aleksandra Michalik (odpadła w kwalifikacjach)

Snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn - Snowboardzista z Łodzi w najlepszej "16"

1. Benjamin Karl [Austria]
2. Tim Mastnak [Słowenia]
3. Victor Wild [Rosyjski Komitet Olimpijski]
...
7. Oskar Kwiatkowski (przegrał w ćwierćfinale z Timem Mastnakiem)
9. Michał Nowaczyk (odpadł w 1/8 finału)

Biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kobiet

1. Jonna Sundling [Szwecja]
2. Maja Dahlqvist [Szwecja]
3. Jessie Diggins [USA]
...
39. Izabela Marcisz (odpadła w kwalifikacjach)
42. Monika Skinder (odpadła w kwalifikacjach)
50. Weronika Kaleta (odpadła w kwalifikacjach)

Biathlon, bieg indywidualny na 20 km mężczyzn

1. Quentin Fillon Maillet [Francja]
2. Anton Smolski [Białoruś]
3. Johannes Thingnes Boe [Norwegia]
...
49. Grzegorz Guzik

Biegi narciarskie, sprint techniką dowolną mężczyzn

1. Johannes Hoesflot Klaebo [Norwegia]
2. Federico Pellegrino [Włochy]
3. Alexander Terentev [Rosyjki Komitet Olimpijski]
...
19. Maciej Staręga (odpadł w ćwierćfinale)
58. Kamil Bury (odpadł w kwalifikacjach)

Łyżwiarstwo szybkie, 1500 m mężczyzn

1. Kjeld Nuis [Holandia]
2. Thomas Krol [Holandia]
3. Minseok Kim [Korea Południowa]
...
Zbigniew Bródka nie wystartował z powodu kontuzji

12.50 Saneczkarstwo, jedynki kobiet, 3. ślizg 

Klaudia Domaradzka (31. miejsce - czas: 1:01.313). 

W klasyfikacji generalnej Domaradzka zajęła 27. miejsce, a do finału (4. ślizgu) awansowała najlepsza 20. 

1. Natalie Geisenberger [Niemcy] (3:53.454)
2. Anna Berreiter [Niemcy] (3:53.947)
3. Tatyana Ivanova [Rosyjski Komitet Olimpijski] (3:54.507)

Środa 09.02.2022

Narciarstwo alpejskie, slalom kobiet -  Magdalena Łuczak wypadła z trasy slalomu. Podzieliła losy amerykańskiej faworytki

1. Petra Vlhová [Słowacja] (1:44,98)
2. Katharina Liensberger [Austria] (1:45,06)
3. Wendy Holdener [Szwajcaria] (1:45,10)
...
Magdalena Łuczak i Zuzanna Czapska nie ukończyły pierwszego przejazdu

Kombinacja norweska

1. Vinzenz Geiger [Niemcy]
2. Jørgen Graabak [Norwegia]
3. Lukas Greiderer [Austria]
...
34. Szczepan Kupczak
35. Andrzej Szczechowicz

Saneczkarstwo, dwójki mężczyźni, 1. ślizg

Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski (8. miejsce, czas: 59.073)

Saneczkarstwo, dwójki mężczyźni, 2. ślizg

1. Tobias Wendl i Tobias Arlt [Niemcy] (1:56,554)
2. Toni Eggerti Sascha Benecken [Niemcy] (1:56,653)
3. Thomas Steu i Lorenz Koller [Austria] (1:57,065)
...

9. Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski (1:58,065)

Short track, 1500 m mężczyzn

1. Hwang Dae-heon [Korea Południowa] (2:09,219)
2. Steven Dubois [Kanada] (2:09,254)
3. Siemion Jelistratow [Rosja] (2:09,267)
...
Michał Niwiński odpadł w ćwierćfinale (2:12,852) - ustanowił nowy rekord Polski.

Czwartek 10.02.2022

Biegi narciarskie, bieg na 10 km techniką klasyczną kobiet

1. Therese Johaug [Norwegia] (28:06.3)
2. Kerttu Niskanen [Finlandia] (28:06.7)
3. Krista Parmakoski [Finlandia] (28:37.8)
...
29. Izabela Marcisz (30:54,6)
49. Monika Skinder (31:49,9)
64. Karolina Kukuczka (33:16,6)
78. Magdalena Kobielusz (35:40,3)

Saneczkarstwo, sztafeta mix

1. Natalie Geisenberger, Johannes Ludwig, Tobias Wendl/Tobias Arlt [Niemcy] (3:03,406)
2. Madeleine Egle, Wolfgang Kindl, Thomas Steu/Lorenz Koller [Austria] (3:03,486)
3. Elīza Tīruma, Kristers Aparjods, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme [Łotwa] (3:04,354)
...
8. Klaudia Domaradzka, Mateusz Sochowicz, Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski (3:07,136)

Piątek 11.02.2022

Narciarstwo alpejskie, supergigant kobiet

1. Lara Gut-Behrami [Szwajcaria] (1:13,51)
2. Mirjam Puchner [Austria] (1:13,73)
3. Michelle Gisin [Szwajcaria] (1:13,81)
...
26. Maryna Gąsienica-Daniel (1:15,81)

Biegi narciarskie, bieg na 15 km techniką klasyczną mężczyzn

1. Iivo Niskanen [Finlandia] (37.54,8)
2. Aleksander Bolszunow (38:18.0)
3. Johannes Hoesflot Klaebo (38:32.3)
...
27. Dominik Bury (40:48.4)
60. Mateusz Haratyk (43:00.3)

Biathlon, sprint na 7,5 km kobiet

1. Marte Olsbu Roeiseland [Norwegia] (czas: 20:44,3 strzelanie bezbłędne)
2. Elvira Oeberg [Szwecja] (czas: 21:15,2 strzelanie bezbłędne)
3. Dorothea Wierer [Włochy] (czas: 21:21,5 strzelanie bezbłędne)
...

16. Monika Hojnisz - Staręga (czas: 22:12,9 strzelanie: 1 pudło)
53. Kamila Żuk (czas: 23:22,9, strzelanie: 1 pudło)
66. Anna Mąka (czas: 23:55,4, strzelanie: 3 pudła)
69. Kinga Zbylut (czas: 24:05,1, strzelanie: 2 pudła)


Short track, 1000 m K

Natalia Maliszewska upadła w ćwierćfinale i zajęła w swoim biegu ostatnie (5.) miejsce.

Sobota 12.02.2022

Biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km kobiet

1. Rosyjski Komitet Olimpijski (czas: 53:41,0)
2. Niemcy (czas: 53:59,2)
3. Szwecja (czas: 54:01,7)

...

14. Polska (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka) - czas: 60:21,5

Łyżwiarstwo szybkie, zawody drużynowe kobiet - ćwierćfinały - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. Polska sztafeta łyżwiarek szybkich pań odpadła w ćwierćfinale

1. Japonia (NOWY REKORD OLIMPIJSKI - 2:53,61)
2. Kanada (czas: 2:53,97)
3. Holandia (czas: 2:57,66)
4. Rosyjski Komitet Olimpijski (czas: 2:57,66)
...
7. Polska (Natalia Czerwonka, Karolina Bosiek, Magdalena Czyszczoń) - czas: 3:01,92

Łyżwiarstwo szybkie, bieg na 500 m mężczyzn - Piotr Michalski na 5. miejscu, dobry wynik tomaszowianina Damiana Żurka - 500 m na Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2022

1. Tingyu Gao [Chiny] (NOWY REKORD OLIMPIJSKI - 34,32)
2. Min Kyu Cha [Korea Płd.] (czas: 34,39)
3. Wataru Morishige [Japonia] (czas: 34,39)
...
5. Piotr Michalski (czas: 34,524)
11. Damian Żurek (czas: 34,734)
16. Marek Kania (czas: 34,928)

Biathlon, sprint na 10 km mężczyzn

1. Johannes Thingnes Boe [Norwegia] (czas: 24:00,4; strzelanie: 1 pudło) 
2. Quentin Fillon Maillet [Francja] (czas: 24:25,9; strzelanie: 1 pudło)
3. Tarjei Boe [Norwegia] (czas: 24:39,3; strzelanie: 1 pudło)
...
48. Grzegorz Guzik (czas: 26:36,2, strzelanie: 1 pudło)

Skoki narciarskie, skocznia duża mężczyźni - Kamil Stoch czwarty na dużej skoczni w konkursie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022

1. Marius Lindvik [Norwegia] 296.1 pkt (140,5 m/140 m)
2. Ryōyū Kobayashi [Japonia] 292.8 pkt (142 m/138 m)
3. Karl Geiger [Niemcy] 281.3 pkt (138 m/138 m)
4. Kamil Stoch 277.2 pkt (137,5 m/133,5 m)
...
18. Piotr Żyła 255.5 pkt (134 m/131 m)
21. Paweł Wąsek 254.3 pkt (129 m/134,5 m)
26. Dawid Kubacki 251.2 pkt (131 m/131,5 m)

Niedziela 13.02.2022

Narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn

Michał Jasiczek i Paweł Pyjas nie dojechali do mety 1. przejazdu.

1. Marco Odermatt [Szwajcaria] (2:09,35)
2. Žan Kranjec [Słowenia] (2:09,54)
3. Mathieu Faivre [Francja] (2:10,69)

Biathlon, bieg na dochodzenie na 10 km kobiet

1. Marte Olsbu Røiseland [Norwegia] (czas: 34:46,9 strzelanie: 1 pudło)
2. Elvira Öberg [Szwecja] (czas: 36:23,4 strzelanie: 3 pudła)
3. Tiril Eckhoff [Norwegia] (czas: 36:35,6 strzelanie: 3 pudła)
...
9. Monika Hojnisz-Staręga (czas: 37:15,7 strzelanie: 2 pudła)

Biathlon, bieg na dochodzenie na 12,5 km mężczyzn

1. Quentin Fillon Maillet [Francja] (czas: 39:07,5 bezbłędne strzelanie)
2. Tarjei Bø [Norwegia] (czas: 39:36,1 strzelanie: 1 pudło)
3. Eduard Łatypow [Rosja] (czas: 39:42,8 strzelanie: 1 pudło)
...

54. Grzegorz Guzik (czas: 7.59,5 strzelanie: 8 pudeł)


Short track, sztafeta 3000 m kobiet

1. Holandia
2. Korea Południowa
3. Chiny
...
6. Polska (Nikola Mazur, Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska i Patrycja Maliszewska)

Łyżwiarstwo szybkie, 500 m kobiet

1. Erin Jackson [Stany Zjednoczone] (37,04)
2. Miho Takagi [Japonia] (37,12)
3. Angielina Golikowa [Rosja] (37,21)
...
9. Kaja Ziomek (37,70)
11. Andżelika Wójcik (37,78)

Poniedziałek 14.02.2022

Łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne, taniec dowolny

1. Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron [Francja] (90,83 - rekord świata)
2. Wiktorija Sinicyna i Nikita Kacałapow [Rosja] (88,85)
3. Madison Hubbell i Zachary Donohue [Stany Zjednoczone] (87,13)
...
15. Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew (70,32)


Skoki narciarskie, zawody drużynowe mężczyźni

1. Austria 942,7 pkt
2. Słowenia 934,4 pkt
3. Niemcy 922,9 pkt
...
6. Polska 880,1 pkt (Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)

Wtorek 15.02.2022

Łyżwiarstwo szybkie, zawody drużynowe kobiet

1. Kanada (2:53,4 - rekord olimpijski)
2. Japonia
3. Holandia
...
8. Polska (Karolina Bosiek, Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń)

Kombinacja norweska, (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)

1. Jørgen Graabak [Norwegia] (27:13,3)
2. Jens Lurås Oftebro [Norwegia] (27:13,7)
3. Akito Watabe [Japonia] (27:13,9)
...
35. Szczepan Kupczak (31:59,8)
45. Andrzej Szczechowicz (35:48,5)

Łyżwiarstwo figurowe, solistki, program krótki (Ekaterina Kurakova)

24. Jekaterina Kurakowa (59.08) - 17 lutego Polka stanie do rywalizacji solistek w programie dowolnym

Środa 16.02.2022

Narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn

1. Clement Noel [Francja] (1:44.09)
2. Johannes Strolz [Austria] (1:44.70)
3. Sebastian Foss-Solevaag [Norwegia] (1:44.79)
...

Michał Jasiczek i Paweł Pyjas nie ukończyli 1. przejazdu


Biathlon, sztafeta 4x6 km kobiet

1. Szwecja (czas: 1:11:03,9 strzelanie: 6 pudeł)
2. Rosja (czas: 1:11:15,9 strzelanie: 7 pudeł)
3. Niemcy (czas: 1:11:41,3 strzelanie: 6 pudeł)
...
14. Polska (czas: 1:17:12,1 strzelanie: 11 pudeł) Polki wystąpiły w składzie: Monika Hojnisz-Staręga, Anna Mąka, Kinga Zbylut, Kamila Żuk


Biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną kobiet

1. Niemcy (22:09,85)
2. Szwecja (22:10,02)
3. Rosja (22:10,56)
...
9. Polska (23:48,01) Polki w składzie Izabela Marcisz i Monika Skinder

Short track, 1500 m kobiet

1. Choi Min-jeong [Korea Południowa]
2. Arianna Fontana [Włochy]
3. Suzanne Schulting [Holandia]

Kamila Stormowska i Natalia Maliszewska odpadły w ćwierćfinałach.

Czwartek 17.02.2022

Łyżwiarstwo szybkie, 1000 m kobiet

1. Miho Takagi [Japonia] (1:13,19) - rekord olimpijski
2. Jutta Leerdam [Holandia] (1:13,83)
3. Brittany Bowe [Stany Zjednoczone] (1:14,61)
...
17. Karolina Bosiek (1:16,54)
20. Andżelika Wójcik (1:16,79)

Łyżwiarstwo figurowe, solistki, program dowolny [klasyfikacja końcowa]

1. Anna Szczerbakowa [Rosja] (255,95 pkt)
2. Aleksandra Trusowa [Rosja] (251,73 pkt)
3. Kaori Sakamoto [Japonia] (233,13 pkt)
...
12. Jekaterina Kurakowa (185,84 pkt)

Piątek 18.02.2022

Biathlon, bieg ze startu wspólnego na 12,5 km kobiet

1. Justine Braisaz-Bouchet [Francja] (czas: 40:18,0 strzelanie: 4 pudła)
2. Tiril Eckhoff [Norwegia] (czas: 40:33,3 strzelanie: 4 pudła)
3. Marte Olsbu Røiseland [Norwegia] (czas: 40:52,9 strzelanie: 4 pudła)
...
27. Monika Hojnisz-Staręga (czas: 44:06,6 strzelanie: 8 pudeł)

Łyżwiarstwo szybkie, 1000 m mężczyzn

1. Thomas Krol [Holandia] (1:07,92)
2. Laurent Dubreuil [Kanada] (1:08,32)
3. Håvard Holmefjord Lorentzen [Norwegia] (1:08,48)
4. Piotr Michalski (1:08,56)
...
13. Damian Żurek (1:09,08)

Sobota 19.02.2022

Narciarstwo alpejskie, slalom równoległy 

1. Austria
2. Niemcy
3. Norwegia

Polska odpadła w 1/8 finału - 2:2, ale biało-czerwoni mieli gorszy czas przejazdu (Maryna Gąsienica-Daniel, Michał Jasiczek, Paweł Pyjas Magdalena Łuczak)


Biegi narciarskie, bieg na 50 km* techniką dowolną mężczyzn

1. Aleksandr Bolszunow [Rosja] (1:11:32,7)
2. Iwan Jakimuszkin [Rosja] (1:11:38,2)
3. Simen Hegstad Kruger [Norwegia] (1:11:39,7)
...
30. Dominik Bury (1:16:01,0)
50. Mateusz Haratyk (1:20:24,0)

* ze względu na warunki pogodowe zawodnicy mieli do pokonania dystans 30 km


Łyżwiarstwo szybkie, wyścig ze startu wspólnego mężczyzn


1. Bart Swings [Belgia]
2. Chung Jae-won [Korea Południowa]
3. Lee Seung-hoon [Korea Południowa]

Zbigniew Bródka i Artur Janicki odpadli w półfinałach


Łyżwiarstwo szybkie, wyścig ze startu wspólnego kobiet

1. Irene Schouten [Holandia]
2. Ivanie Blondin [Kanada]
3. Francesca Lollobrigida [Włochy]
...
10. Magdalena Czyszczoń
Karolina Bosiek upadła i nie dokończyła biegu

Niedziela 20.02.2022

Biegi narciarskie, bieg na 30 km techniką dowolną kobiet

1. Therese Johaug [Norwegia] (1:24:54,0)
2. Jessie Diggins [Stany Zjednoczone] (1:26:37,3)
3. Kerttu Niskanen [Finlandia] (1:27:27,3)
...
21. Izabela Marcisz (1:31:43,0)
57. Magdalena Kobielusz (1:44:48,8)

OLIMPIJSKI SERWIS SPECJALNY.
WSZYSTKIE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU - ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022.
SPRAWDŹ TEŻ, PROGRAM STARTÓW POLAKÓW NA ZIMOWYCH IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH PEKIN 2022.
Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies