Tie-break bez szczęśliwego zakończenia - PGE Skra Bełchatów przegrywa z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle

Bełchatowianie byli blisko przerwania zwycięskiej passy klubowych mistrzów Europy, ale zabrakło im wykończenia ataków. PGE Skra może zadowolić się tylko jednym punktem po porażce 2:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (26:24, 29:27, 23:25, 19:25, 12:15)

Przez pierwsze dwa sety gospodarze byli skuteczni, a Milad Ebadipour oraz Aleksander Atanasijević punktowali w ważnych momentach dla PGE Skry. Niestety, w ostatnich trzech setach kędzierzynianie doszli do głosu za sprawą m. in. Aleksandra Śliwki oraz Łukasza Kaczmarka, który został wybrany MVP meczu.

Podopieczni Slobodana Kovaca poniesli drugą porażkę w tym sezonie. Obecnie zajmują szóstą lokatę, tracąc pięć punktów do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W następnym starciu bełchatowianie zmierzą się w Warszawie z ONICĄ.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".