Widzew w Nowym Sączu jak GKS Bełchatów?

Piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się w sobotę na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Trener Włodzimierz Tylak liczy, że jego podopieczni wygrają tak, jak to zrobił GKS Bełchatów.

"Do trzech razy sztuka" powinni sobie mówić piłkarze Widzewa Łódź. W sobotę (16 sierpnia) zmierzą się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Będzie to 3. kolejka I ligi. W pierwszej łodzianie przegrali, w drugiej zremisowali. Teraz pora na zwycięstwo.

Sandecja w środę przegrała u siebie z przedstawicielem naszego województwa. W 1/32 Pucharu Polski 1:0 zwyciężył PGE GKS Bełchatów. Włodzimierz Tylak liczy, że jego podopieczni pójdą w ślady "Brunatnych". - Bełchatów pokazał, że można wygrać n wyjeździe z Sandecją. Chcielibyśmy pójść ich śladem. Z nowych zawodników doszedł Hamzić. Nie wiadomo, czy pojedzie Batrović, który wystąpił połowę sparingu, ale nie jest jeszcze całkowicie sprawny - mówi trener Widzewa.

Trzeba jednak pamiętać, że mecz meczowi nie równy, a rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami. W Nowym Sączu trzeba nastawić się na walkę od pierwszej do ostatniej minuty. - To jest silny zespół, jak większość w tej lidze. Sandecja łatwo skóry nie oddaje, nie przegrywa spotkań. Czeka nas ciężka walka - nie ukrywa trener Tylak.

Mecz Sandecji Nowy Sącz z Widzewem Łódź rozpocznie się o godzinie 14.45. Relację na żywo przeprowadzimy na antenie i portalu Radia Łódź.