Dwa złota Fręch w Mistrzostwach Polski tenisa ziemnego

Magdalena Fręch (ŁKT Łódź) wygrała turnieje singlowy i deblowy podczas 88. Narodowych Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym.

(Fot. Łukasz Grochala/Cyfrasport (mat. prasowe))

Tenisistka ŁKT Łódź, Magdalena Fręch, została bohaterką 88. Narodowych Mistrzostw Polski. Łodzianka w parze z Zuzanną Maciejewską (Varsovia Tenis Klub Warszawa) wygrała turniej deblowy.

17-latka w sobotę (2 sierpnia) powtórzyła sukces w grze singlowej. W finale Fręch pokonała 2:1 Barbarę Sobaszkiewicz (AZS Poznań). Pierwszego seta do dwóch wygrała łodzianka. W drugiej partii poznanianka pozwoliła rywalce ugrać tylko jednego gema. W decydującym secie powtórzyła się ta sytuacja, ale to tenisistka ŁKT nie dała szans przeciwniczce.