Widzew odrobił stratę grając w dziesięciu [ZDJĘCIA]

Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali u siebie z Radomiakiem Radom 1:1. Łodzianie przez prawie godzinę grali w dziesięciu po czerwonej kartce dla Mateusza Możdżenia.

WIDZEW ŁÓDŹ - RADOMIAK RADOM [RELACJA NA ŻYWO]

RTS Widzew Łódź - Radomiak Radom
1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 K. Angielski (38. minuta) 1:1 P. Mucha (72. minuta)

Czerwona kartka: Możdżeń (Widzew)
Ameyaw (Widzew) Gach, Abramowicz (Radomiak)

Strona wymaga odświeżania - kliknij odśwież

Koniec! Widzew odrobił straty grając w osłabieniu i zdobył jeden punkt. Gospodarze wyglądali lepiej od rywali w drugiej połowie. Podział punktów wydaje się sprawiedliwy. A już za tydzień Derby Łodzi

90'+5 Robak przejął piłkę przed linią końcową na połowie Radomiaka, ale Ameyaw nie zdecydował się na strzał!

90'+4 Wrąbel z dużym trudem odbija piłkę po strzale Sokoła! Piłka skozłowała tuż przed bramkarzem Widzewa

90'+3 Grudniewski zmienia Muchę

90'+1 Ameyaw ogląda żółtą kartkę

90' Sędzia dolicza co najmniej cztery minuty

88' Sokół zastępuje Angielskiego

88' Faul Tanżyny w polu karnym Radomiaka

87' Abramowicz ogląda żółtą kartkę za faul na Ameyawie

86' Kun zmienia Michalskiego

84' Zbyt głębokie dośrodkowanie Fortesa

83' Robak za mocno podał na wolne pole do Ameyawa, który mógł stanąć sam przed bramkarzem Radomiaka!

82' Kozak faulowany na połowie Widzewa. Aktywny jest ten rezerwowy Radomiaka

79' Wrąbel przyblokował Kaputa

79' Tanżyna uprzedził Kozaka. Lewą stroną przedarł się wcześniej Abramowicz

77' Gąska i Kozak zmieniają Radeckiego i Leandro

76' Radecki strzela wprost we Wrąbla po centrze Abramowicza z narożnika

76' Korner dla przyjezdnych

74' Robak odchylił się za mocno przy strzale z 11. metra!

73' Rzut rożny dla gospodarzy po kolejnej akcji Michalskiego

Michalski przejął piłkę na połowie Radomiaka, ruszył prawym skrzydłem i dośrodkował. Robak strzelał "krzyżakiem", Kochalski zdołał odbić, ale do piłki na szóstym metrze dopadł Mucha i strzałem lewą nogą umieścił ją w siatce

72' GOOOLLL! 1:1! Patryk Mucha!

71' Gra wznowiona

70' Bogusz cierpi na murawie. Potrzebna pomoc medyczna

69' Żółta kartka dla Gacha za faul na Boguszu. Sędzia wrócił do tej sytuacji po tym, jak wcześniej zastosował przywilej korzyści

68' Nowak blokuje dośrodkowanie Leandro z lewego skrzydła

66' Wrąbel wyjściem na 40. metr uprzedził Leandro

64' Rzut rożny dla łodzian

63' Ameyaw wywalczył rzut rożny na połowie Radomiaka. Michalski ustawia piłkę do dośrodkowania

61' Ameyaw zastępuje Samca-Talara. Robak zmienia Tomczyka

60' Fortes wchodzi w miejsce Karwota

58' Michalski w środku pola z łatwością ograł Bodziocha, wyprowadził kontrę i zagrał na lewo do Samca-Talara, który jednak zwolnił tę akcję. Goście zdążyli się ustawić

56' Angielski padł w polu karnym Widzewa po starciu z Tanżyną, po chwili jeszcze goście domagali się drugi raz rzutu karnego po tym, jak piłka odbiła się od ręki Tanżyny. W obu przypadkach arbiter postąpił słusznie

51' Powoli rozgrywają radomianie. Wykorzystują przewagę jednego zawodnika

48' Nowak fauluje Angielskiego przy linii bocznej boiska. Dobra okazja na dośrodkowanie dla gości

47' Tomczyk ucierpiał w starciu z Rossim, ale może grać dalej

46' O godzinie 18.45 rozpoczęła się druga część gry. Poczobut zmienił Kitę

Koniec pierwszej połowy. Widzew przegrywa 0:1 i gra w 10 po czerwonej kartce dla Mateusza Możdżenia

45' Sędzia dolicza do pierwszej minuty co najmniej jedną minutę

45' Poczobut gotowy do gry

44' Wrąbel z najwyższym trudem odbija piłkę lecącą w samo okienko jego bramki po strzale Abramowicza z wolnego

43' Angielski faulowany przez Tanżynę. Ok. 24 metrów na wprost bramki Wrąbla

40' Kochalski czujny na linii po strzale Kosakiewicza z linii pola karnego Radomiaka

Angielski strzelił z kilkunastu metrów, piłka odbiła się od, próbującego blokować, Nowaka i wpadła do siatki obok bezradnego Wrąbla

38' GOL! 0:1! Karol Angielski!

38' Zablokowane dośrodkowanie Abramowicza

36' Czerwona kartka! Możdżeń wyrzucony z boiska! Wszyscy widzewiacy patrzą zdumieni, również trener Enkeleid Dobi, który dzisiejsze zmagania ogląda z wysokości trybun. Atak Możdżenia spóźniony, ale czy na pewno na czerwoną kartkę? Wydaje się, że były podstawy do wyrzucenia Możdżenia

34' Wrąbel broni po strzale Radeckiego z 20 metrów!

33' Zablokowany strzał Kity z 15 metrów

32' Bodzioch wybija na rzut rożny po dośrodkowaniu Gacha sprzed linii końcowej

29' Kita wstrzelił w pole bramkowe Radomiaka, ale nie było tam Tomczyka

26' Piłka w siatce Widzewa po strzale Leandro, ale wcześniej Angielski faulował Kosakiewicza

25' Po strzale Abramowicza z narożnika pola karnego piłka mija dalszy słupek Wrąbla

24' Możdżeń bardzo dobrze we własnym polu karnym. Jego ustawienie sprawiło, że Angielski zamiast oddać strzał lub dośrodkować, wybiegł z piłką za linię końcową

21' Kolejny korner dla łodzian. Tym razem dośrodkował Michalski, ale górą znów radomianie

18' Kochalski łapie piłkę po centrze Kosakiewicza z narożnika

17' Cichocki wybija za linię końcową

17' Cichocki uprzedził dwóch widzewiaków na piątym metrze od własnej bramki!

13' Radecki z wolnego trafia prosto w mur

12' Angielski faulowany przez Możdżenia. Ok. 25 metrów do bramki Widzewa

9' Słupek! Strzelał z 23 metrów Angielski, a Wróbel końcami palców zdołał odbić. Zabrakło milimetrów!

8' Zblokowany strzał Możdżenia z dystansu

6' Abramowicz pudłuje z kilkunastu metrów po dograniu Bogusza

4' Rossi wybija za linię końcową po akcji Samca-Talara

1' Pierwszy rzut rożny dla Widzewa. Zakończył to niecelnym strzałem Michalski

1' O godzinie 17.40 rozpoczęło się to spotkanie. Goście na zielono, gospodarze na czerwono

J. Wrąbel - Ł. Kosakiewicz, K. Nowak, D. Tanżyna, K. Gach, M. Michalski (86. D. Kun), P. Mucha (90. M. Grudniewski), M. Możdżeń, P. Kita (46. B. Poczobut), P. Samiec-Talar (61. M. Ameyaw), P. Tomczyk (61. M. Robak)

M. Kochalski - A. Bogusz, M. Cichocki, M. Karwot (60. A. Fortes), M. Bodzioch, D. Abramowicz, M. Kaput, R. Branco Rossi, M. Radecki (77. D. Gąska), Leandro (77. M. Kozak), K. Angielski (88. D. Sokół)