Wygrana i remis PGE GKS-u w sparingach z Polonią

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów wygrali i zremisowali w dwóch sparingach rozegranych z Polonią Warszawa.

Trener Kamil Kiereś po raz kolejny w przerwie pomiędzy meczami T-Mobile Ekstraklasy zarządził sparingi. Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów w czwartek (31 lipca) zmierzyli się u siebie w dwóch 60-minutowych (2x30 min.) meczach z trzecioligową Polonią Warszawa.

Pierwsze spotkanie gospodarze wygrali 1:0 po golu Andreji Prokicia, który ostatnio mniej trenował ze względu na drobny uraz. W drugim pojedynku padł remis 2:2. Bramki dla "Brunatnych" zdobyli Michał Mak (z rzutu karnego) i Bartosz Ślusarski. Dobrze prezentował się nowy zawodnik bełchatowian, Paweł Komołow.

Trener Kiereś dał zagrać 24 zawodnikom. Zabrakło tylko leczącego uraz Mateusza Maka.