Polki lepsze od Kanadyjek. Cały mecz Medyńskiej

Siatkarki Reprezentacji Polski wygrały drugi mecz w World Grand Prix 2014. Podopieczne Piotra Makowskiego pokonały Kanadę 3:1. W całym meczu grała Dorota Medyńska.

Polskie siatkarki dobrze rozpoczęły turniej World Grand Prix 2014. Po pokonaniu Belgii 3:1, "Biało-Czerwone" takim samym wynikiem wygrały z Kanadą.

Nasze zawodniczki rozbiły rywalki w pierwszym secie, zwyciężając do 15. Po chwili przegrały jednak do 14. W trzecim secie trwała najbardziej wyrównana walka. Polki rozstrzygnęły ją na swoją korzyść (25:21). Czwarta partia to już popis podopiecznych Piotra Makowskiego, które pozwoliły przeciwniczkom na zdobycie tylko 11 punktów.

Najlepszą zawodniczką naszej kadry znów była Katarzyna Zaroślińska, zdobywczyni 16 punktów. Dziewięć "oczek" dorzuciła Malwina Smarzek. Wychowanka ŁMLKS Łask spędziła na parkiecie dwa pierwsze sety. Całe spotkanie rozegrała nowa libero Budowlanych Łódź, Dorota Medyńska. W kwadracie dla rezerwowych mecz spędziła Aleksandra Sikorska.