Trzy gole i wygrana Widzewa w ostatnim sparingu lata

Piłkarze Widzewa Łódź wygrali w Świdniku z miejscową Avią 3:0. Dla łodzian był to ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015 I ligi.

Udanie zakończyli letnie sparingi piłkarze Widzewa Łódź. Podopieczni Włodzimierza Tylaka, po krótkim zgrupowaniu, pokonali w Świdniku tamtejszą Avię.

Gole dla łodzian strzelili Piotr Mroziński (6. minuta), wykorzystując akcję Konrada Wrzesińskiego i Mateusza Brozia oraz Damian Warchoł (63. min.) i Volodymyr Pidvierny (86. min.), którzy trafiali głowami po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.

Wygrana widzewiaków z III-ligową Avią mogła być bardziej okazała. Dobrych okazji nie wykorzystali jednak Wrzesiński, Broź, czy rezerwowy Vladimir Tanchyk. W wyjściowym składzie pojawił się Eduards Visnakovs. Łotysz po przerwie zmienił Warchoł.

Już za tydzień (2 sierpnia) piłkarze Widzewa rozpoczną sezon 2013/2014 I ligi.