Widzew lepszy od Stali Kraśnik. Grał Visnakovs

Piłkarze Widzewa Łódź wygrali ze Stalą Kraśnik 2:1. W sparingu zagrał Eduards Visnakovs, który ostatnio przebywał na testach w Dynamie Moskwa.

Piłkarze Widzewa Łódź od wtorku (22 lipca) przebywają na zgrupowaniu w Świdniku. W środę łodzianie zmierzyli się w Kraśniku w sparingu z miejscową Stalą. Trener Włodzimierz Tylak postawił na testowanych graczy, których w meczowej czternastce znalazło się aż siedmiu.

Eksperymentalny skład widzewiaków wykorzystali gospodarze. W 30. minucie do siatki Przemysława Frąckowiaka trafił Filip Drozd. Czerwono-biało-czerwoni odpowiedzieli jednak dwoma bramkami testowanych zawodników.

Tuż przed przerwą wyrównał Michał Przybyła, a w końcówce spotkania gola strzelił Michał Grunt. W drugiej połowie na murawie pojawił się Eduards Visnakovs. Litwin powrócił do zespołu po testach w Dynamie Moskwa. Nie oznacza to, że pozostanie w Łodzi.