Łódzkie Wilki nie zatrzymały lubelskich Tytanów [zdjęcia]

Futboliści amerykańscy Wilków Łódź przegrały u siebie z Tytanami Lublin 16:23 i zagrają w barażach o utrzymani w I lidze.

Dla zwycięzców miał to być ostatni, dający utrzymanie w I lidze futbolu amerykańskiego, mecz sezonu 2013/2014. Łódzkie Wilki nie wykorzystały atutu własnego boiska i przegrały z Tytanami Lublin 16:23.

Nasi futboliści zaczęli z animuszem. Dobrze radzili sobie w ataku i szybko zdobyli osiem punktów. Później udanie zaprezentowała się formacja obronna, dzięki czemu po pierwszej kwarcie kibice mogli cieszyć się z wyniku.

W drugiej części gry goście zdobyli aż 15 punktów, ale Wilki dołożyły osiem i przed przerwą prowadziły 16:15.

Trzecia kwarta nie przyniosła żadnych punktów. Gospodarze nie utrzymali jednak prowadzenia do końca. Tytani w ostatniej kwarcie zdobyli osiem punktów. Całe spotkanie wygrali 23:16, zapewniając sobie utrzymanie.

Wilkami o pozostanie w I lidze będą musiały walczyć w barażach.