Widzew przegrywa w Niepołomicach

Piłkarze Widzewa Łódź przegrali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 0:1. Jedynego gola strzelił Erik Cikos

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]

Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
1:0 (1:0)

Bramki: 1:0 E. Cikos (13. minuta)

Żółte kartki: Kobylak (Puszcza)

Strona wymaga odświeżania - wciśnij odśwież

KONIEC! Widzew przegrywa w Niepołomicach 0:1. Zadecydował gol z 13 minuty, strzelony głową przez Erika Cikosa

90'+4 Dalekie dośrodkowanie Stępińskiego, niepołomiczanie wybijają piłkę z własnej szesnastki

90'+2 Gospodarze próbują utrzymać piłkę na połowie Widzewa. Spieszy się Mleczce w rozpoczęciu od własnej bramki

90' Sędzia dolicza co najmniej cztery minuty

89' Poczobut zastępuje Muchę

88' Żółta kartka dla Kobylaka za grę na czas

86' Kobylak czujny przy krótkim słupku!

85' Niecelny strzał Mąki z kilku metrów, z bocznej strefy pola karnego

81' Fundambu zastąpiony przez Mąkę

79' Po akcji Ameyawa, z 18 metrów strzelał Możdżeń. Kobylak niepewnie odbił, ale Michalski nie zdołał skutecznie dobić!

78' Niecelne dośrodkowanie gospodarzy z narożnika

78' Rzut rożny dla gospodarzy

76' Bramkarz Puszczy łapie pewnie po centrze Kosakiewicza z wolnego

75' Michalski wywalczył rzut wolny pomiędzy liniami bocznymi boiska a pola karnego Puszczy

74' Tanżyna nie doskoczył do piłki po dośrodkowaniu z wolnego

71' Ameyaw zmienia Kuna, Stępiński wchodzi za Bechta

69' Trener Dobi szykuje pierwsze zmiany. Trochę późno...

68' Robak wywalczył rzut rożny

67' Mleczko czujny przy krótkim słupku

67' Nieudany strzał jednego z gospodarzy

66' Faul Bechta na własnej połowie. Dobra okazja na dośrodkowanie dla gospodarzy

63' Poprzeczka po strzale Robaka! To była sytuacja sam na sam z bramkarzem

62' Bartosz i Spławski schodzą, na murawie meldują się Radionow i Klec

60' Robak z Tanżyną nie zdołali skierować piłki w stronę bramki Puszczy po dośrodkowaniu z narożnika

60' Michalski wywalczył rzut rożny

58' Za krótkie dośrodkowanie Michalskiego z prawej strony

56' Mucha pudłuje z 19 metrów

53' Zakotłowało się w polu karnym Widzewa po tym kornerze gospodarzy. Łodzianie jednak byli dobrze ustawieni

52' Rzut rożny dla gospodarzy

51' Kobylak przejął piłkę na linii końcowej, chroniąc swój zespół przed obroną przy rzucie rożnym Widzewa

50' Mleczko przejmuje piłkę na 14. metrze

50' Fundambu nie zdążył przejąć piłki zagranej przez Michalskiego na wolne pole

48' Piłka mija bramkę Mleczki po kontrze Puszczy

47' Zamieszanie w polu karnym Puszczy. Żadnemu z łodzian nie udało się oddać strzału!

46' O godzinie 13.43 rozpoczęła się druga część gry. Na razie bez zmian

Koniec pierwszej połowy. Widzew przegrywa jak na razie 0:1. Łodzianie poważniej ani razu nie zagrozili bramce Kobylaka

45' Sędzia do pierwszej połowy dolicza minimum jedną minutę

43' Rzut rożny dla łodzian

40' Mleczko musiał interweniować na 25. metrze od własnej bramki, zdążył przed rywalem

39' Możdżeń ruszył środkiem, rozegrał z Robakiem, ale zatrzymali go przed linią pola karnego rywale. Piłkę przejął jeszcze Robak, który strzelił mocno z 17 metrów... pudło!

37' Michalski po zejściu z lewego skrzydła do środka huknął z 20 metrów... Kobylak paruje nad poprzeczką!

35' I faul Robaka w polu karnym Puszczy. Kapitan Widzewa podszedł jeszcze do rywala, coś mu powiedział, ale nie było to raczej słowo "przepraszam"

34' Spięcie między Robakiem a jednym z przeciwników. Kapitan Widzewa znów na granicy przepisów atakował tym razem przy linii bocznej

32' Widzewiacy wybijają po dośrodkowaniu rywali z narożnika. Górne piłki dzisiaj nie są łatwe do oceny, bo w Niepołomicach dzisiaj silny wiatr

31' Kolejny rzut rożny dla gospodarzy

29' Fundambu za plecy Bechta

27' Michalski przejął piłkę po rzucie rożnym gospodarzy

26' A teraz korner dla niepołomiczan

26' Rzut wolny dla gospodarzy, tuż przed linią boczną pola karnego Widzewa

23' Tradycyjnie najbardziej aktywny w Widzewie Fundambu, ale Kongijczyk nie zbyt wiele miejsca

21' Zablokowany strzał Fundambu z siedmiu metrów!

21' Akcja łodzian prawym skrzydłem, jednak dośrodkowanie Michalskiego do nikogo

18' Faul Robaka przed polem karnym Puszczy

17' Po tej straconej bramce jak na razie nie są w stanie pozbierać się widzewiacy

Dośrodkowanie Serafina z rzutu wolnego na dalszy słupek, tam był osamotniony Cikos, który popatrzył na Mleczkę i strzelił z główki lobem, a piłka wpadła przy przeciwległym słupku. Naprawdę ładny gol gospodarzy

13' GOOOL! 1:0! Eryk Cikos!

11' Fundambu zatrzymany przed polem karnym Puszczy

11' Za wysokie dośrodkowanie Bechta z lewego skrzydła

10' Łodzianie konstruują dłuższą akcję na połowie gospodarzy

7' Korner dla gospodarzy

4' Fundambu przedarł się lewym skrzydłem, ale niecelnie dośrodkował

1' Rzut rożny dla Puszczy

1' Punktualnie o 12.40 rozpoczęło się to spotkanie. Łodzianie na czerwono, gospodarze na niebiesko

12.38 Równolegle swój mecz rozgrywają piłkarze ŁKS-u. Relację z tego spotkania możecie śledzić tutaj

12.26 Rezerwowi w Puszczy: M. Górski - M. Klec, M. Rakoczy, M. Skrzypczak, L. Uwakwe, M. Stefanik, J. Radionow. Trenerem jest Tomasz Tułacz

Godzina 12.25 Na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą: W. Pawłowski - S. Rudol, P. Stępiński, B. Poczobut, M. Ameyaw, D. Mąka, H. Ojamaa, R. Prochownik. Trenerem jest Enkeleid Dobi

G. Kobylak - E. Cikos, K. Stępień, M. Czarny, W. Żytek, M. Mikołajczyk, J. Bartosz (62. M. Klec), J. Serafin, H. Tomalski, B. Żurek, Ł. Spławski (62. J. Radionow) M. Mleczko - Ł. Kosakiewicz, M. Grudniewski, D. Tanżyna, F. Becht (71. P. Stępiński), D. Kun (71. M. Ameyaw), M. Możdżeń, P. Mucha (89. B. Poczobut), M. Michalski, M. Fundambu (81. D. Mąka), M. Robak