Logo Radio Łódź

Reprezentantka zostaje w Grot Budowlanych

Reprezentacyjna libero, Maria Stenzel przedłużyła kontrakt z Grot Budowlanymi Łódź.

Maria Stenzel do Grot Budowlanych Łódź dołączyła w połowie 2018 roku. Z miejsca stała się podstawową zawodniczką. Problemy z przyjmującymi sprawiały, że często obserwowaliśmy jak Stenzel w przyjęciu odpowiadała za ponad połowę boiska po stronie łodzianek.

Jeśli do tego dodamy świetną grę w obronie i silny charakter - nie brakowało sytuacji, że po przegranych meczach to właśnie jedna z najmłodszych w zespole udzielała odpowiedzi na pytania dziennikarzy - nie można się dziwić, że przedłużenie umowy ze Stenzel było priorytetem klubu. - Jestem szczęśliwy, że Marysia zagra w naszym klubie kolejny sezon. Jak pokazują wszystkie statystki była najlepsza na pozycji libero w minionych rozgrywkach. Jest numerem jeden reprezentacji Polski. Marysia była najlepsza na pozycji libero nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Wiem, że miała wiele ofert. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że wybrała nasz klub - nie ukrywa Marcin Chudzik, prezes klubu.

Stenzel z Grot Budowlanymi zdobyła superpuchar Polski i srebrny medal mistrzostw Polski. Teraz ma być jedną z liderek odmłodzonej drużyny. - Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu z Grot Budowlanymi Łódź. Dobrze się tutaj czuję i realizuję, podoba mi się projekt odmłodzenia drużyny. Myślę, że możemy stworzyć bardzo ciekawy team, z dobrą atmosferą i dobrymi wynikami. Już nie mogę się doczekać - powiedziała Maria Stenzel.

W tej chwili Grot Budowlani mają już zakontraktowanych 11 zawodniczek na przyszły sezon. Na pewno umowę z zespołem podpisze jeszcze jedna atakująca.

Koronawirus - co musisz wiedzieć?

ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU 
ZNAJDZIESZ W DZIALE "WIADOMOŚCI". KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką