ŁKS w ostatniej chwili uratował remis w Gdyni

Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali na wyjeździe z Arką Gdynia 1:1. Guima strzelił gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

ARKA GDYNIA - ŁKS ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]

Arka Gdynia - ŁKS Łódź
1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 M. Vejinović (57. minuta) 1:1 Guima (90. minuta)

Żółte kartki: Serrarens, Młyński, Deja, Steinbors, Marciniak (Arka) Vidmajer, Guima, Musiał (poza boiskiem) (ŁKS)

Strona wymaga odświeżania - wciśnij F5

KONIEC! ŁKS w ostatniej chwili uratował jeden punkt. To niewiele na tę chwilę pomoże w walce o utrzymanie w PKO Ekstraklasie, ale porażka oznaczałaby już niemal koniec marzeń do osiągnięcia tego celu

90'+4 Wawszczyk zastępuje Młyńskiego

Moros przedłużył piłkę na prawą stronę pola karnego, gdzie wbiegł Guima, który uderzył z półwoleja po dalszym słupku

90'+4 GOOOOLLL!!! 1:1! Guima!

90'+3 Nie dali rady nawet oddać strzału ełkaesiacy po centrze Domingueza z wolnego

90'+3 Dominguez faulowany na połowie Arki. Dobra okazja na dośrodkowanie. Marciniak ogląda żółtą kartkę. Malarz biegnie w pole karne Arki

90'+2 Wróbel nie doskoczył do piłki dośrodkowanej z prawej strony

90' Malarz na 25. metrze uprzedził Mihajlovicia. Sędzia dolicza co najmniej pięć minut

88' Skhirtladze zastępuje Vejinovicia

87' Wróbel dośrodkował na dalszy słupek, nabiegał Corral, jednak sfaulował Hiszpan Marciniaka

86' Sobociński ucierpiał w polu karnym Arki, ale to młody obrońca ŁKS-u faulował Zbozienia

84' Trąbka zagrał w "uliczkę" do Guimy ten wycofał piętką do Wróbla, który zamiast strzelać, powinien jeszcze dograć do Corrala. A tak, poradzili sobie gdynianie

82' Steinbors ogląda żółtą kartkę za grę na czas

81' Nie udało się ełkaesiakom strzelić po centrze Domingueza z rzutu rożnego

80' Deja ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola na Corralu

79' Dominguez denerwuje się, bo znów był faulowany

79' Guima zdążył wrócić, zatrzymując przy linii bocznej Zawadę

78' Mihajlović uciekł wzdłuż linii końcowej i próbował zaskoczyć Malarza strzałem z ostrego kąta po dalszym słupku, ale nieznacznie spudłował!

77' Uraz Zbozienia. Potrzebna pomoc medyczna

76' Trąbka świetnie uciekł w kontrze, nie dał się powalić, ale w polu karnym Arki źle dogrywał do partnerów. Ełkaesiacy mieli przewagę sześciu na czterech

76' Malarz z trudem wybija jedną ręką po ostrym dośrodkowaniu Vejnovicia

75' Moros znów ratuje zespół, uprzedzając Młyńskiego, przed którym byłaby już tylko pusta bramka!

71' Moros w ostatniej chwili blokuje strzał Zawady z 12 metrów! Znów było groźnie po wrzucie z autu

71' Żółta kartka dla jednego z asystentów trenera Rogicia

71' Trąbka nie zabrał się z piłką

70' Wolski w ostatniej chwili zatrzymuje Mihajlovicia

68' Corral zmienia Ratajczyka. Jest to możliwe, bo na początku meczu wszedł Sobociński za Dąbrowskiego, więc na murawie pozostaje jeden młodzieżowiec

68' Źle rozegrali rzut rożny gospodarze

67' Korner dla gdynian. Do wejścia szykuje się Corral

66' Żółta kartka dla Guimy za faul w środku pola

66' Steinbors przypilnował krótkiego słupka, broniąc strzał Trąbki

63' Odważna akcja Ratajczyka, dograł w pole karne do Wróbla, który pudłuje w dobrej sytuacji! Napastnik ŁKS-u mógł być na spalonym, ale jeśliby trafił, sytuację rozstrzygnąć musiałby VAR

63' Zablokowany strzał Ratajczyka z 15 metrów

62' Ełkaesiacy próbują atakować

60' Zablokowany strzał Wolskiego

59' Zawada zastępuje Serrarensa

Zbozień wrzucił piłkę z autu, walkę o górną piłkę wygrał Sobociński ale po jego zagraniu futbolówka spadła pod nogi Vejinovicia, który strzelił po dalszym rogu, zaskakując Malarza!

57' GOL! 1:0! Marko Vejinović!

55' Niecelny strzał głową Serrarensa

55' Grzesik w ostatniej chwili wybija na rzut rożny

54' Steinbors piąstkuje po dośrodkowaniu Trąbki z wolnego

54' Młyński ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny na Klimczaku

52' Zablokowany strzał Grzesika z ok. 25 metrów

52' Grzesik spokojnie zgrywa głową do Malarza

50' Kolejny faul. Po zmianie stron to już chyba piąty-szósty

49' Dużo przewinień od początku drugiej połowy. Teraz leżało trzech graczy. Opatrywany ostatecznie jest tylko Ratajczyk

48' Wróbel wraca do gry

46' W środku boiska leży Wróbel. Trzyma się za obojczyk i nie wygląda to dobrze...

46' O godzinie 16.06 rozpoczęła się druga połowa Zmiana w ŁKS-ie, ale zaskoczenia nie ma. Klimczak zastąpił Vidmajera, który pracował już na drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Przypomnę jeszcze, że na samym początku spotkania Sobociński zastąpił Dąbrowskiego, który sam sobie kolanem uszkodził noc

Tuż przed początkiem II połowy zachęcam do udziału w naszej sondzie. Kto wygra mecz?

Kto wygra mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź?

1) ŁKS Łódź ~ 76,5%
2) Remis ~ 3,9%
3) Arka Gdynia ~ 19,6%

Sędzia nie pozwoli już ełkeasiakom na rozegranie rzutu rożnego. Do przerwy bez bramek

45'+1 Zablokowany strzał Domingueza

45'+1 Malarz pewnie łapie piłkę po centrze Mihajlovicia

45' Dominguez teraz pokazał Sobocińskiemu, jak należy robić takie przerzuty. I po chwili rezerwowy ŁKS-u już dobrze zagrywa do Grzesika

44' Sobocińśki chciał przerzucić na praw skrzydło... dwa metry za wysoko dla Grzesika

41' Wróbel próbował strzelać w trudnej sytuacji, jednak tylko boczna siatka

40' Vejinović z ośmiu metrów strzela z główki niecelnie!

39' Vidmajer pracuje na drugą żółtą kartkę

39' Dominguez nie najlepiej rozprowadził kontrę, ale można to było jeszcze uratować, jednak źle piętką zagrywał Wróbel!

37' Serrarens ogląda żółtą kartkę za zagranie łokciem w powietrznej walce z Sobocińskim

37' Trąbka strzelił z wolnego płasko, piłka kozłowała, ale Steinbors na posterunku!

36' Maciej Musiał ogląda żółtą kartkę za zbyt zdecydowane protesty z ławki rezerwowych

35' Guima faulowany tuż przed polem karnym Arki! Doskonała okazja na strzał. Kto się zdecyduje? Trąbka? Dominguez? Wróbel?

33' Za mocne dośrodkowanie Mihajlovicia z lewego skrzydła. Malarz do końca musiał kontrolować tor lotu piłki

32' Steinbors faulowany przy dośrodkowaniu Domingueza z wolnego

30' Wróbel pudłuje głową po centrze z narożnika

30' Dominguez huknął z 16 metrów po dalszym słupku... rzut rożny!

29' Ełkaesiacy zamknięci na własnej połowie

28' Marciniak nie trafił w piłkę po centrze Vejnovicia z wolnego!

27' Vidmajer znów ratował się faulem. Dobra okazja na dośrodkowanie dla gdynian

25' Grzesik niesygnalizowanie zagrał w pole karne Arki do Trąbki, ten uciekł rywalom i podał wzdłuż bramki, ale Wróbel nie sięgnął piłki!

24' Deja pudłuje z 18 metrów!

22' Nieudane wyjście z piłką ełakesiaków. Wróbel "znokautował" na środku boiska Helstrupa

20' Steinbors bez problemu łapie piłkę po centrze Vidmajera

19' Marciniak zatrzymał Trąbkę na prawym skrzydle

17' Nieudany rzut wolny gospodarzy

16' Vidmajer ogląda żółtą kartkę za faul na własnej połowie. Słoweniec musiał przewinieniem naprawiać błąd kolegów

16' Nikt nie trafił w piłkę dośrodkowaną z narożnika przez Vejinovicia

15' Vidmajer wybija na rzut rożny

12' Duże zamieszanie w polu karnym Arki, ale ani Guima, ani Grzesik, ani Moros nie byli w stanie strzelić w stronę bramki Steinborsa. Po chwili jeszcze groźny strzał Sobocińskiego z 30 metrów, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką

11' Wróbel faulowany na połowie Arki. Piłkę ustawia Dominguez

8' Ratajczyk stracił piłkę w środku pola, ale Młyński nieudanie wyszedł z kontrą

6' Dąbrowski na murawie się już nie pojawi. Zmienia go Sobociński. Do kontuzji nosa Dąbrowskiego doszło po tym, jak obrońca ŁKS-u, próbując strzelić przewrotką, trafił sobie kolanem w nos...

5' Gra wznowiona

4' Jakiś problem Dąbrowskiego. Chyba rozbił sobie nos

3' Rzut rożny dla łodzian. To było jednak złe dośrodkowanie

1' Szybki początek, pierwszy aut dla łodzian przy polu karnym Arki, ale nic z tego nie wyszło

1' Minutę po godzinie 15 rozpoczęło się to spotkanie. Łodzianie na czarno, gospodarze w żółtych koszulkach i getrach oraz granatowych spodenkach

Godzina 14.58 Zapraszam jeszcze do wzięcia udziału w sondzie. Kto wygra mecz?

14.55 Przypomnę, że ŁKS zamyka tabelę PKO Ekstraklasy. Łodzianie mają na koncie 16 punktów. Arka zgromadziła o osiem "oczek" więcej i zajmuje 14. miejsce, czyli pierwsze, które oznacza spadek do I ligi. Dla ŁKS-u to zatem mecz "o sześć" punktów

14.53 Rezerwowi w Arce: K. Krzepisz - C. Maghoma, K. Antonik, J. Wawszczyk, O. Zawada, M. Olczyk, Marcus, S. Samanes, D. Skhirtladze. Trenerem jest Aleksandar Rogić

14:48 Na ławce rezerwowych ŁKS-u zasiądą dzisiaj: D. Budzyński, J. Sobociński, A. Klimczak, A. Bogusz, D. Srnić, P. Sajdak, Ł. Piątek, Pirulo, S. Corral. Trenerem jest Kazimierz Moskal