ŁKS wygrał pierwszy sparing. Udany debiut Corrala

Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali w pierwszym zimowym sparingu. Łodzianie pokonali Neftci PFK Baku 4:0, a dwa gole strzelił Samuel Corral.

Samuel Corral

Łodzianie swój pierwszy sparing w przerwie zimowej rozpoczęli z dwoma nowymi piłkarzami. Na środku obrony w parze z Maksymilianem Rozwandowiczem pojawił się Maciej Dąbrowski, a w ataku zobaczyliśmy Samuela Corrala. Rolę młodzieżowca pełnił natomiast skrzydłowy Adam Ratajczyk.

Na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać. Corral trafił do siatki rywali już w siódmej minucie. Na 2:0 Hiszpan podwyższył pół godziny później.

Na drugą połowę trener Kazimierz Moskal wymienił niemal całą jedenastkę. Na boisku pozostał tylko Dąbrowski, który tym razem stanowił parę stoperów z Janem Sobocińskim. Łodzianie postawili też na duet napastników - Jakub Wróbel i Łukasz Sekulski.

W 60. minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Sajdak. Wynik spotkania ustalił dwanaście minut później Sekulski, wykorzystując rzut karny.