Przełamanie ŁKS-u w Pucharze Polski

Po siedmiu przegranych meczach zwycięstwo odnieśli piłkarze ŁKS-u Łódź. Podopieczni Kazimierza Moskala pokonali 3:0 Zagłębie Sosnowiec w 1/32 finału Pucharu Polski.

Od początku rozgrywanego w Sosnowcu meczu trener Kazimierz Moskal dał szansę kilku piłkarzom, którzy są w tym sezonie rezerwowymi. To było dobre posunięcie, bo w 20. minucie prowadzenie łodzianom dał Piotr Pyrdoł. Wychowanek ŁKS-u popisał się silnym strzałem, zaskakując dobrze dysponowanego tego dnia Krystiana Stępniowskiego.

Drugą bramkę w 53. minucie zdobył pechowy (samobóje w lidze) w tym sezonie Artur Bogusz. Wynik spotkania ustalił w 69. minucie Rafał Kujawa.

Czy to spotkanie odmieni ełkaesiaków również w lidze? Przekonamy się w poniedziałek (30 września). Podopieczni Moskala zagrają wtedy w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem.