Świetny mecz Pawłowskiego. Widzew wywalczył trzy punkty w Legionowie

Piłkarze Widzewa Łódź wygrali na wyjeździe z Legionovią Legionowo 2:0. Gole w drugiej połowie strzelili Konrad Gutowski i Marcin Robak, ale zawodnikiem meczu był bramkarz łodzian - Wojciech Pawłowski.

LEGIONOVIA LEGIONOWO - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]

Legionovia Legionowo - Widzew Łódź
0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 K. Gutowski (60. minuta) 0:2 M. Robak (90. minuta, karny)

Czerwona kartka: Maślanka (Legionovia)
Choroś (Legionovia) Mąka (Widzew)

Koniec meczu! Po końcowym gwizdku Mariusz Jabłoński, trener bramkarzy Widzewa, wyściskał mocno Pawłowskiego, który jest na pewno jednym z bohaterów dzisiejszego dnia

Robak strzelił tak, jak to robił już w tym sezonie z 11 metrów, czyli w swoje lewo. Błesznowski to wyczuł, ale nie zdołał skutecznie odbić piłki. To było ostatnie zagranie w tym spotkaniu

90'+7 GOL! 0:2! Marcin Robak!

90'+6 Rzut karny dla Widzewa! Ameyaw z sześciu metrów strzelał do bramki, gdzie na linii stał już tylko Maślanka, który zatrzymał piłkę, ale ręką. Także jeszcze czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy

90'+5 Pawłowski interweniował przy linii bocznej boiska. Nabił jeszcze sędziego liniowego

90'+4 Pawłowski jeszcze raz ratuje Widzew przed utratą gola! Strzelał głową jeden z legionowian

90'+4 Sędzia zatrzymał wychodzącego na wolną pozycję na prawym skrzydle Małka, odgwizdując faul dla gospodarzy

90'+2 Trwa przerwa w grze. W międzyczasie Ameyaw zastępuje Gutowskiego

90'+1 Pawłowski wyszedł na 18. metr od własnej bramki, uderzając piłkę głowę i nokautując jednego z rywali. Faul jednego z gospodarzy, który potrzebuje teraz pomocy medycznej

90' Kosakiewicz w kontrze zagrał za plecy Robaka, przez co zdążyli wrócić rywale! Sędzia dolicza co najmniej trzy minuty

89' Trener Kaczmarek szykuje ostatnią roszadę. Do wejścia szykuje się Ameyaw

87' Tanżyna w ostatniej chwili zatrzymuje piłkę, która leciała tuż przed pustą bramkę Widzewa, gdzie nabiegał Gajewski!

87' Faul Zielenieckiego na własnej połowie, ale legionowianie nie zdecydowali się na dośrodkowanie w pole karne łodzian

85' Mandiangu pogubił się w polu karnym gospodarzy!

84' Złe podanie Radwańskiego do Gutowskiego w pole karne Legionovii

83' Zablokowane dośrodkowanie Mandiangu

82' Wychodzili widzewiacy z kontrą czterech na trzech, ale Robak został zatrzymany na środku

81' Mandiangu zastępuje Mąkę

80' Po kontrze zablokowane dośrodkowanie Gutowskiego

80' Dobre piąstkowanie Pawłowskiego po dośrodkowaniu Koziary z narożnika

80' Rzut rożny dla gospodarzy

78' Mandiangu szykuje się do wejścia, a widzewiacy czekają na kontrataki

75' Rzut rożny po zablokowanym strzale Robaka

74' Pietraszkiewicz zastępuje Gołaszewskiego. Kita zmienia Wolsztyńskiego

73' Zablokowany strzał Gutowskiego po kontrze łodzian!

71' Imiela wchodzi za Jankovicia. Gajewski zmienia Podlińskiego

70' Błesznowski znów popisuje się kapitalnym refleksem! Ponownie strzelał Wolsztyński, ale tym razem głową

70' Błesznowski paruje na rzut rożny po strzale Wolsztyńskiego z ostrego kąta

69' Wolsztyński przegrywa pojedynek jeden na jednego z Błesznowskim!

68' Radwański zmienia Możdżenia

67' Zamieszanie w polu bramkowym Widzewa po akcji Koziary, ale łodzianie skutecznie zablokowali piłce drogę do bramki strzeżonej przez Pawłowskiego!

66' Do wejścia szykuje się Radwański

64' Tanżyna naprawił błąd Możdżenia, zatrzymując Koziarę

63' Małek zastępuje Więdłochę

62' Do wejścia u gospodarzy gotowy Małek

Wracający do wysokiej formy Gutowski ruszył lewym skrzydłem, rozegrał piłkę z Wolsztyńskim, który zagrał mu w "uliczkę". "Gutek" wyszedł sam na sam i pokonał Błesznowskiego, który piłkę odbił, ale nie dał rady jej zatrzymać

60' GOOOL! 0:1! Konrad Gutowski!

59' Pawłowski pewnie łapie piłkę po strzale Koziary

57' Mąka przegrał pojedynek biegowy na prawym skrzydle. Gdyby się przedarł, widzewiacy wyszliby dwóch na jednego

56' Zieleniecki na spalonym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego

55' Pięczek poradził sobie przy linii końcowej z Koziarą

53' Wolsztyński na spalonym po podaniu Mąki

53' Spięcie przy linii bocznej boiska. Sędzia wyciąga żółtą kartkę i pokazuje ją Mące i Chorosiowi

50' Pudło Robaka z pięciu metrów! Kapitan Widzewa strzelił głową, ale piłka przeleciała nad poprzeczką

49' Rzut rożny dla Widzewa

49' Pięczek upadł po kontakcie z rywalem przed linią boczną pola karnego Legionovii. Gwizdek sędziego milczy

48' Zaklika pudłuje po strzale głową

47' Pięczek wybija na rzut rożny

46' O godzinie 17.33 rozpoczęła się druga część gry. Na razie bez zmian

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek, chociaż zdecydowanie groźniejsi byli gospodarze

45'+1 Pawłowski pewnie łapie po strzale głową Chorosia z czterech metrów!

44' Ależ mnóstwo szczęścia widzewiaków! Więdłocha uciekł prawym skrzydłem, zbiegł w pole karne łodzian i huknął w górę. Piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie od słupka i wyleciała w boisko! Gospodarze mieli pretensje, że w między czasie futbolówka przekroczyła linię końcową, ale na tym szczeblu rozgrywkowym nie ma analizy VAR, więc pierwsza decyzja arbitrów nie ulegnie zmianie

42' Podliński skierował piłkę w stronę bramki Widzewa, ale nie miał jak uderzyć mocno i Pawłowski zdążył złapać!

41' Za wysokie dośrodkowanie Jankovicia z lewej strony. Podliński nie sięgnął piłki i zdołał ją złapać Pawłowski

40' Po dośrodkowaniu Pięczka Choroś zatrzymał piłkę

38' Gutowski z Poczobutem wyprowadzili kontrę, ale zdążyli wrócić legionowianie

37' Błesznowski bez trudu łapie piłkę po uderzeniu Tanżyny z 25 metrów

37' Rzut rożny dla Widzewa

36' Gospodarze mają pretensje do sędziego, że ten nie odgwizdał - ich zdaniem - faulu na Podlińskim

34' Tanżyna w ostatniej chwili uprzedzony na piątym metrze od bramki Legionovii! Po chwili potężny strzał Poczobuta z 17 metrów... tuż nad poprzeczką!

33' Mąka wywalczył rzut rożny, a Choroś wrócił do gry

32' Choroś schodzi powoli za linię boczną. Ale chyba będzie zdolny do dalszej gry

31' Leży cały czas na murawie jeden z legionowian. Nie pomogły słowa otuchy Robaka, potrzeba zmrozić bolącą stopę

30' Faul Możdżenia w środku pola. Nie zgadzają się z tą decyzją widzewiacy

29' Pawłowski uprzedził Koziarę, ale trzeba przyznać, że to podanie było za mocne

29' Trener Sasal uspokajany przez delegata PZPN

27' Gutowski świetnie przedarł się wzdłuż linii końcowej, ale zabrakło mu dokładności w dograniu do wbiegającego Robaka

25' Odrobinę za mocne dośrodkowanie Więdłochy do Podlińskiego!

25' Gutowski źle zagrał w kontrze. Piłka nie doszła do wybiegającego za plecy obrońców Wolsztyńskiego

24' Więdłocha potrzebuje pomocy medycznej. To jeszcze chyba efekt zderzenia z Pawłowskim sprzed czterech minut

23' Gutowski zdążył wrócić i wybić na rzut rożny

22' Niecelny strzał głową Wolsztyńskiego z trudnej pozycji

20' Pawłowski znów czujny, tym razem na szóstym metrze od własnej bramki. Uprzedził w ostatniej chwili Więdłochę

19' Kosakiewicz na spalonym po zagraniu na wolne pole od Mąki

17' Po rzucie rożnym gospodarzy piłka wylatuje za linię końcową

16' Pawłowski znów popisał się refleksem! Zatrzymał strzał Maślanki z kilku metrów!

14' Teraz faulowany Zieleniecki. Gospodarze grają zdecydowanie, nawet ostro

13' Kosakiewicz ucierpiał na własnej połowie

12' Pawłowski stał jak wryty po strzale z dystansu jednego z graczy Legionovii. Piłka minęła dalszy słupek bramki Widzewa o kilkadziesiąt centymetrów!

9' Kosakiewicz nie zdążył do piłki zagranej na prawe skrzydło przez Robaka

7' Doskonały przechwyt Pięczka przy linii bocznej, ale łodzianie nerwowo wyprowadzają piłkę z własnej połowy

6' Tym razem po rzucie rożnym gospodarzy poradzili sobie łodzianie

5' Pawłowski końcami palców zatrzymuje piłkę na linii bramkowej! Po chwili jeszcze bramkarz Widzewa wypiąstkował futbolówkę na róg

5' Jest pierwszy korner. Dla legionowian

1' Pawłowski efektownym padem zdołał zatrzymać tuż przed linią końcową wylatującą na rzut rożny piłkę

1' Punktualnie o godzinie 16.30 rozpoczęło się to spotkanie. Widzewiacy na czerwono, gospodarze na biało

16.29 Pierwsze jedenastki już gotowe. Sędziowie również. Na trybunach m.in. prezes PZPN Zbigniew Boniek. Za chwilę początek meczu

16.20 Rezerwowi w Legionovii: J. Stefaniak - B. Waleńcik, M. Małek, S. Wawrzynowicz, K. Będzieszak, A. Gajewski, A. Imiela, K. Wolski, D. Pietraszkiewicz. Trenerem jest Marcin Sasal

Godzina 16.18 Na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą dzisiaj: P. Wolański - S. Rudol, Ł. Turzyniecki, K. Kordas, Ł. Zejdler, A. Radwański, M. Ameyaw, Ch. Mandiangu, P. Kita. Trenerem jest Marcin Kaczmarek

P. Błesznowski - B. Gołaszewski, R. Zembrowski, D. Choroś, P. Maślanka, P. Koziara, J. Straus, K. Zaklika, L. Janković, E. Więdłocha (63. M. Małek), K. Podliński W. Pawłowski - Ł. Kosakiewicz, S. Zieleniecki, D. Tanżyna, M. Pięczek, K. Gutowski (90. M. Ameyaw), B. Poczobut, M. Możdżeń (68. A. Radwański), D. Mąka (81. Ch. Mandiangu), R. Wolsztyński (74. P. Kita), M. Robak

Godzina 16.08 Piłkarze jeszcze się rozgrzewają. Za chwilę składy obu drużyn

Relacja na żywo z meczu Legionovia Legionowo - Widzew Łódź

jai Wolanski w skladzie

Bogusław

Oczywiście chodzi o transmisje audio.

Bogusław

Dlaczego zaprzestano internetowych transmisji z meczów ŁKS i Widzewa ? Przecież to był bardzo dobry pomysł.