PGE GKS nadal bez straty gola u siebie

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów wygrali u siebie z Odrą Opole 1:0. Jedynego gola strzelił Mateusz Marzec.

PGE GKS BEŁCHATÓW - ODRA OPOLE [RELACJA NA ŻYWO]

PGE GKS Bełchatów - Odra Opole
1:0 (1:0)

Bramki: 1:0 M. Marzec (40. minuta)

Biel, Wołkowicz, Czajkowski (PGE GKS) Skrzypczak (Odra)

Koniec! PGE GKS wygrywa minimalnie z Odrą Opole. Bełchatowianie jednak w tym sezonie jeszcze nie stracili gola u siebie

90'+4 Piłka przeleciała wzdłuż pola karnego bełchatowian, wybił ją dopiero Biel!

90'+3 Bełchatowianie od trzech minuty utrzymują się przy piłce przy polu karnym Odry

90'+2 Zablokowany strzał Kocyły z ostrego kąta. Kolejny korner dla bełchatowian

90'+2 Golański sprytnie przy linii końcowej. Wywalczył rzut rożny

90'+1 Grolik pudłuje głową po dośrodkowaniu z narożnika!

90' Sędzia dolicza co najmniej trzy minuty

89' Kocyle zabrakło centymetrów, żeby głową uderzyć z pięciu metrów od bramki

88' Rosa piąstkuje po centrze Bartosiaka z narożnika

86' Lenarcik pewnie łapie po strzale głową Winiarczyka

86' Boniecki siada na ławce, na murawę wbiega Winiarczyk

84' Kocyła na spalonym po zagraniu na wolne pole

83' Putin zmienia Grzelaka

82' Grzelak, kulejąc, ale wraca na murawę. Z tyłu zastąpił go Biel. Tymczasem Kocyła nieudanie główkował w polu karnym gości!

81' Grzelak potrzebuje pomocy medycznej. Koledzy pokazują, że potrzebna będzie też zmiana

80' Skrzypczak nie przejął piłki dogranej z bocznego sektora

79' Przeszkodzili sobie dwaj opolanie przy strzale z 15 metrów. Dzięki temu, Lenarcik nie miał żadnych problemów, aby złapać piłkę

77' Niecelny strzał Biela z lewej strony

75' Podwójna zmiana w Odrze. Na murawie meldują się Sobol i Mikinic. Zmieniają Wdowika i Błanika

72' Kocyła spóźniony do dośrodkowania!

71' Ależ kiks Błanika! Zawodnik Odry miał przed sobą pustą przestrzeń, a do bramki było 13 metrów, ale piłka przetoczyła się po stopie Błanika

68' Flaszka melduje się na murawie, odpocząć może już strzelec - jak na razie - jedynego gola, czyli Marzec

67' Wdowik pudłuje z dystansu

66' Kocyła wchodzi w miejsce Masa

64' Kocyła zaraz będzie musiał się chyba jeszcze raz rozgrzewać, bo nie ma okazji, aby pojawił się na boisku

62' Do wejścia gotowy Kocyła

60' Skrzypczak przewracał się w polu karnym "Gieksy", trener Rumak szaleje przy linii bocznej, ale sędzia nie zamierza wskazywać na "wapno"

58' Skrzypczak ogląda żółtą kartkę

57' Grzelak przedarł się z bocznej strefy w pole karne Odry i zagrał wzdłuż pola bramkowego... Mas minął się z piłką, a odwracający się Biel spudłował o centymetry!

56' Bonecki pudłuje z rzutu wolnego

55' Żółta kartka dla Czajkowskiego za faul taktyczny

55' Rosa łapie piłkę bez problemu po dośrodkowaniu z narożnika w wykonaniu Bartosiaka

55' Jeszcze jeden korner dla bełchatowian

54' Grzelak wstrzelił piłkę w pole karne Odry... rzut rożny po interwencji jednego z opolan

53' Lenarcik pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu rywali z narożnika

52' Kolejny korner dla Odry

51' Zamieszanie w polu bramkowym PGE GKS-u! Po strzale głową Kamińskiego piłka mija bramkę Lenarcika o centymetry!

50' Rzut rożny dla przyjezdnych

48' Grolik dwa razy skutecznie przerywa akcje rywali

46' Punktualnie o 20 rozpoczęła się druga część gry. Na razie bez zmian

Koniec pierwszej połowy. W opinii ekspertów jest to najgorszy jak na razie mecz bełchatowian u siebie w tym sezonie, ale i tak gospodarze przeważają i prowadzą zasłużenie

45'+1 Marzec świetnie przedarł się lewym skrzydłem i przerzucił jeszcze lepiej na prawą stronę, na wolne pole do Bartosiaka, który wpadł w pole karne Odry i strzelił, ale Rosa nogą obronił!

45' Sędzia przedłuża pierwszą połowę o co najmniej jedną minutę

43' Wołkowicz przegrał walkę o górną piłkę

Grzelak przeprowadził akcję prawą stronę, dograł w pole bramkowe, gdzie zrobiło się duże zamieszanie, Rosę próbował pokonać Biel, ale skutecznie uczynił to dopiero Marzec

40' GOOOOLLL! 1:0! Mateusz Marzec!

39' Lenarcik czujny przy centrze rywali

38' Skrzyczak pudłuje głową po dośrodkowaniu z wolnego

37' Wołkowicz ogląda żółtą kartkę za faul na własnej połowie

35' Opolanie wybijają piłkę z własnej szesnastki po dośrodkowaniu Bartosiaka z narożnika

35' Zablokowany strzał Bartosiaka z 18 metrów!

34' Gra wznowiona

33' Ucierpiał jeden z opolan. Sędzia szybko przerwał grę, ale obejdzie się bez pomocy medycznej

32' Bartosiak wywalczył rzut rożny

30' Rosa broni po strzale głową Biela

29' Zablokowany strzał Golańskiego z 20 metrów

27' Fatalnie rozegrali rzut rożny bełchatowianie. Biel musiał ratować sytuację zdecydowanym faulem, za który oczywiście musi obejrzeć i ogląda żółrą kartkę

26' Skrzyczak wybija głową na rzut rożny

26' Rzut wolny dla bełchatowian niedaleko linii bocznej, na połowie Odry. Dobra okazja do dośrodkowania w pole karne gości

23' Magiera dwa razy zatrzymał piłkę we własnej szesnastce

21' Próbowali krótko rozegrać wolnego bełchatowianie, ale nic wyszło im to najlepiej

21' Przed polem karnym Górnika faulowany Grzelak

20' Zablokowany strzał Grzelaka z kilkunastu metrów

18' Mas na spalonym

16' Lenarcik czujny na linii

16' Kolejny korner dla Odry

15' Grolik wybija głową po dośrodkowaniu rywali z narożnika

14' Rzut rożny dla przyjezdnych

13' Bartosiak dobrze wrócił za pędzącym z kontrą prawym skrzydłem Błanikiem

12' Rzut rożny dla bełchatowian

10' Szybkie wyjście z piłką bełchatowian. Marzec zagrał na lewo do Biela, ten podciągnął do przodu i zbiegł do środka, kończąc strzałem z prawej nogi. Piłka przeleciała nad poprzeczką

7' Lenarcik pewnie łapie piłkę po centrze ze swojej prawej strony

6' Rosa pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Grzelaka

5' Kamiński strzelił z dystansu... na wiwat!

4' Denerwuje się Mas na decyzję sędziego, który odgwizdał faul w ataku młodzieżowca "Brunatnych"

3' Marzec fauluje Błanika tuż przed polem karnym Odry

1' Lenarcik już "zatrudniony" przez gości. Bramkarz "Gieksy" jednak czujnie na linii

1' Punktualnie o godzinie 19 rozpoczęło się to spotkanie. Goście w niebieskich koszulkach oraz czerwonych spodenkach i getrach. Bełchatowianie w zielonych koszulkach, czarnych spodenkach i białych getrach

18.51 Rezerwowi PGE GKS-u: D. Niźnik - M. Szymorek, M. Kołodziejski, D. Kocyła, D. Flaszka, W. Putin, M. Ryszka, A. Małachowski, B. Lisowski. Trenerem jest Artur Derbin

Godzina 18.48 Na ławce rezerwowych Odry zasiądą dzisiaj: A. Krysiak - P. Żemło, H. Sobol, F. Wróblewski, Ł. Winiarczyk, M. Sparwasser, M. Wróbel, M. Trojak, T. Mikinic. Trenerem jest Mariusz Rumak

P. Lenarcik - M. Grzelak, M. Grolik, M. Magiera, K. Wołkowicz, B. Biel, M. Marzec (68. D. Flaszka), A. Golański, P. Czajkowski, M. Mas (66. D. Kocyła), B. Bartosiak K. Rosa - M. Wypych, A. Mesjasz, Sz. Skrzypczak, D. Błanik, M. Czyżycki, M. Adamec, S. Bonecki, B. Wdowik, M. Kamiński, P. Janasik