PGE GKS wypunktował Radomiaka

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów w meczu beniaminków Fortuna I Ligi pokonali u siebie Radomiaka Radom 3:0. Gole dla bełchatowian strzelili Przemysław Zdybowicz, Bartosz Biel i Dawid Kocyła.

Gospodarzom sobotniego (10 sierpnia) meczu prowadzenie dał w dziewiątej minucie Przemysław Zdybowicz. Drugą bramkę w 34. minucie zdobył Bartosz Biel.

Goście do przerwy zawodzili i ich trener Dariusz Banasik już w przerwie przeprowadził dwie zmiany. Na ławce usiedli Michał Kaput i Mateusz Michalski, ale wprowadzeni Patryk Mikita i Damian Nowak - przynajmniej na razie - nie odwrócili losów pojedynku.

Bełchatowianie byli zadowoleni z prowadzenia, ale szukali kolejnych okazji do trafienia. To się udało w 89. minucie. Wprowadzony za Zdybowicza Dawid Kocyła pokonał Artura Halucha. PGE GKS wygrał 3:0. To drugie zwycięstwo podopiecznych Artura Derbina w tym sezonie. Zarazem druga w stosunku 3:0. "Brunatni" mają na koncie sześć punktów.