Polki lepsze od Greczynek. Grały Budowlane

Aleksandra Sikorska i Emilia Kajzer wystąpiły w wygranym 3:0 meczu siatkarek Reprezentacji Polski z Grecją w ramach Ligi Europejskiej.

W pierwszym meczu Grupy B Ligi Europejskiej polskie siatkarski pokonały Greczynki 3:0. Podopieczne Piotra Makowskiego problemy miały tylko w drugim secie, w którym wygrały 26:24.

W pierwszej i trzeciej partii Biało-Czerwone dały rywalkom ugrać łącznie tylko 26 "oczek". Najlepszą zawodniczką w naszym zespole była Katarzyna Zaroślińska. Była atakująca Budowlanych Łódź zdobyła 17 punktów.

Selekcjoner Makowski w trzecim secie dał zagrać dwóm obecnym siatkarkom łódzkiej drużyny. Na parkiecie pojawiły się rozgrywająca Emilia Kajzer i środkowa Aleksandra Sikorska. Obie zdobyły po jednym punkcie.

Spotkanie zostało rozegrane w Miliczu. Drugi mecz tych drużyn odbędzie się w niedzielę (8 czerwca) w Wałbrzychu.