Polska wygrała z Litwą. Cały mecz Wilusza

Maciej Wilusz z PGE GKS-u Bełchatów rozegrał całe spotkanie w wygranym 2:1 meczu Reprezentacji Polski z Litwą.

Piłkarska Reprezentacja Polski wygrała w Gdańsku towarzyski mecz z Litwą 2:1. Do przerwy prowadzili goście. W 44. minucie błąd obrońców wykorzystał Lukas Spalvis.

Biało-Czerwoni przebudzili się po zmianie stron. W 59. minucie wyrównał Arkadiusz Milik, wykorzystując dobre podanie Kamila Grosickiego. Wynik meczu ustalił Robert Lewandowski, trafiając do siatki rywali w 80. minucie z rzutu karnego.

Pierwszy raz od początku meczu wystąpił Maciej Wilusz. Obrońca PGE GKS-u Bełchatów nie zachwycił. Wraz z Kamilem Glikiem popełnił błąd przy bramce dla przeciwników.

Mecz z Litwinami był ostatnim sprawdzianem przed eliminacjami mistrzostw Europy. Pierwszy mecz o punkty kadra Adama Nawałki rozegra we wrześniu z Gibraltarem.