Remis na stadionie Widzewa podczas spotkania z ROW-em Rybnik [ZDJĘCIA, FILM]

Piłkarze Widzewa Łódź grali u siebie w meczu inaugurującym wiosenną edycję rozgrywek i zremisowali z ROW-em 1964 Rybnik 1:1.

• Trener Mroczkowski dokonał dwóch zmian

Pod 45 minutach Widzew Łódź przegrywa z ROW-em 1964 Rybnik. Bramkę już w 23 sekundzie spotkania strzelił Michał Rostkowski

• Goście wychodzą z kolejną kontrą
  • Nie ma strzałów, a przecież piłkarze Widzewa potrafią strzelać i wygrywać mecze...
  • Widzewiacy mają problem w środkowej stronie boiska, piłka na połowie Widzewa, Adam Radwański zagrał do tyłu
  • 11 minuta: Łodzianie muszą się jak najszybciej otrząsnąć
  • Widzewiacy rozpoczynają z autu, gra Łukasz Turzyniecki
  • Widzewiacy pod polem karnym ROW-u Rybnik
  • 8 minuta: Patryk Wolański rozpoczyna grę od własnej bramki
  • Piłkarze gości zaskakują dobrym przygotowaniem taktycznym
  • ROW niebezpiecznie znowu w polu karnym
  • Daniel Świderski był bardzo blisko wyrównania, uderzył tuż przy lewym słupku
  • 23 sekunda - drużyna ROW Rybnik prowadzi - strzelił Michał Rostkowski

19:10 Mecz lidera z ostatnią drużyną z tabeli - wszyscy oczekują gradu bramek i solidnego zwycięstwa gospodarzy. Widzew w jednolitych strojach czerwonych, goście - w zielonych