Kolejna wygrana ŁKS-u

Piłkarze AP ŁKS-u Łódź wygrali na wyjeździe z Concordią Piotrków Trybunalski 3:1.

Po awansie do III ligi, piłkarze AP ŁKS-u Łódź nie zwalniają tempa. Podopieczni Wojciecha Robaszka pokonali w Piotrkowie Trybunalskim miejscową Concordię 3:1.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Po zmianie stron szybko musiał zejść Adam Patora. Brak najskuteczniejszego napastnika nie wpłynęła negatywnie na gości. Trzy minuty później do siatki trafił stoper Marcin Zimoń. Po ponad godzinie gry było już 0:2. Gola strzelił rezerwowy Damian Kopa.

Zwycięstwo łodzian przez chwilę mogło być zagrożone. W 83. minucie gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Rzut karny skutecznie wykonał Dariusz Kukułka. Losy meczu trzy minuty później rozstrzygnął Szymon Salski, dobijając strzał z rzutu wolnego Adriana Kasztelana.

Piłkarze ŁKS-u umocnili się na prowadzeniu IV ligi. Nad drugim KS-em Paradyż mają już dziewięć punktów przewagi. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki.