Zgierzanki i łodzianie w Finale Coca-Cola Cup 2014

Dziewczyny z Gimnazjum nr 2 w Zgierzu i chłopaki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego wystąpią w finale tegorocznego Coca-Cola Cup.

(Fot. mat. prasowe Coca-Cola Cup)

Zgierzanki oraz łodzianie byli najlepsi spośród 267 drużyn województwa łódzkiego w przedostatnim etapie turnieju Coca-Cola Cup 2014.

Wśród dziewczyn triumfowały zawodniczki z Gimnazjum nr w Zgierzu. W finale pokonały one 2:1 Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie. Trzecie miejsce przypadło szkole z Drzewicy, a czwarte Publicznemu Gimnazjum nr 44 w Łodzi. Najlepszą strzelczynią została Aleksandra Bilnik z SMS-u, a bramkarką Natalia Janiszewska ze Zgierza.

Z kolei w turnieju chłopaków wszystkie laury zgarnęli zawodnicy z SMS-u, na którego boiskach rozgrywany był wojewódzki finał. W finale gospodarze pokonali rówieśników z Wiśniowej Góry 4:0. Trzecie miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum z Wolborzu, a czwarte z Bełchatowa. Najlepszym strzelcem został Przemysław Macierzyński, a najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Zycha. Obaj reprezentowali barwy zwycięzców.

Wielki Finał Coca-Cola Cup 2014 odbędzie się w Gdyni.