Trzy szybkie gole. Polacy lepsi od Czechów, grali piłkarze ŁKS-u i Widzewa [ZDJĘCIA]

Piłkarska Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała z Czechami 3:0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. W spotkaniu wystąpili Jan Sobociński z ŁKS-u i Konrad Gutowski z Widzewa.

Pierwszego gola w meczu rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Piłsudskiego 138 strzelił Tymoteusz Puchacz. Po 11. minutach było już 2:0. Rzut karny skutecznie wykonał Adrian Łyszczarz. Pięć minut później z "wapna" trafił jeszcze Jakub Moder.

Polacy prowadzą do przerwy 3:0. W podstawowym składzie wybiegł Jan Sobociński, obrońca ŁKS-u. W 68. minucie na murawie pojawił się skrzydłowy Widzewa - Konrad Gutowski.