ŁKS pokonał na wyjeździe Wartę Poznań 2:0

Piłkarze ŁKS-u Łódź pokonali w Grodzisku Wielkopolskim Wartę Poznań 2:0. Obie bramki na początku spotkania zdobyli obrońcy: Jan Sobocińskii Artur Bogusz.

WARTA POZNAŃ - ŁKS ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]

Warta Poznań - ŁKS Łódź

0:2 (0:2)

Bramki: Sobociński 6. minuta, Bogusz 11.minuta

Żółte kartki: Kiełb x 2, Jasiński (Warta) Czerwona kartka: Kiełb

90+3` Koniec meczu!!! ŁKS pokonał Wartę Poznań 2:0!

90+2` Łuczak otrzymał solidnego kopniaka w ścięgno Achillesa. Kartki nie ma

90+1` 3 doliczone minuty! Faul na Wojowskim

90` ŁKS czeka na informację o tym jak długo jeszcze potrwa ten mecz. Gospodarze graja bez wiary w to, że mogą coś zmienić

88` Żylski za Radionowa

87` ŁKS będzie grał w przewadze! Kiełb otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę

86` Z boiska wieje nudą. ŁKS nie ryzykuje a Warta jest chyba zbyt słaba by dziś zagrozić łodzianom

85` Faulowany Grzesik

83` Łuczak był niepilnowany ale piłka do niego nie dotarła

82` Łodzianie bronią prowadzenia

81` Jasiński wrócił na boisku ale gra z kontuzją

79` Jasiński leży na boisku a trener Warty nie ma już zmian. Gospodarze grają w dziesiątkę

78` Znowu stały fragment gry dla Warty. Wolny w pobliżu pola karnego. Dośrodkowanie nieudane

76` Rożny dla Warty ale ełkaesiacy radzą sobie w tej sytuacji

75` Ramirez schodzi z boiska. Zmienia go Wolski

72` Jednak nie Wolski a Wojowski zmienia Kostyrkę

71` Wolski przygotowany do wejścia a tymczasem Radionow trafia do siatki, ale jest na spalonym

69` Ramirez dośrodkował dobrze ale Rozwandowicz nie trafił w piłkę

68` Przeszkadzali sobie ełkaesiacy ale Kołba złapał piłkę i podał do kolegów z pomocy. Kostyrka został sfaulowany

65` Zmiana w Warcie, Zulciak za Janickiego

64` Grzesikowi i kolegom z obrony ŁKSu nie śpieszy się teraz

61` Trzecia bramka oznaczałaby, że mecz jest rozstrzygnięty ale ełkaesiacy nie ryzykują

58` Ramirez miał dośrodkować z wolnego ale wyszedł mu strzał, bramkarz odbił piłkę a dobitki były niecelne

57` Faulowany Łuczak przed polem karnym. Będzie kartka i wolny dla ŁKSu

55` Jasiński przeciął podanie ełkaesiaków

53` Warta miała okazja do zdobycia gola z rzutu wolnego ale strzał z dwudziestu kilku metrów był niecelny

51` Rozgrzewają się piłkarze rezerwowi w drużynie ŁKSu

50` ŁKS cofnął się. Łodzianie podają sobie piłkę na własnej połowie

48` Rozwandowicz fauluje rywala

46` Rozpoczyna się druga połowa. Zmiana w drużynie gości: Kalupa za Fiedosewicza

Koniec pierwszej połowy! ŁKS prowadzi do przerwy 2:0 z, borykającą się z problemami organizacyjnymi, Wartą

45+1` Sędzia przedłuża mecz o co najmniej 60 sekund

45` Obie drużyny czekają na przerwę

43` Lis łapie piłkę po strzale Ramireza

42` Ramirez zagrywa niecelnie. ŁKS stracił szansę na kolejną akcję podbramkową

41` ŁKS stara się bezpiecznie rozgrywać piłkę. Warta również gra, jak na razie, bez większego ryzyka

39` Piłkarze Warty grają trochę szybciej niż na początku meczu. Kartka dla Kiełba za faul na Łuczaku

36` Po strzale Bogusza na korner wybija Cierpka

35` Wymiana piłki między Kalinkowskim a Grzesikiem

33` Rzut rożny dla Warty. Poznański zespół zaczął grać ofensywnie

31` Kostyrka postraszył rywali rajdem i ŁKS wywalczył rzut rożny a po nim bliski zdobycia gola był Radionow, który trafił w poprzeczkę

29` Nieudane zagranie do Radionowa, który był dobrze ustawiony w polu karnym

28` Rozwandowicz był faulowany

25` Radionow trafił piłką w szyję kapitana Warty, Kieliby. Była potrzebna pomoc masażystów

23` Kostyrka ograł Kielibę i wywalczył rzut rożny

22` Bogusz dośrodkował w pole karne ale Kieliba wybił piłkę

20` Trener Moskal wyszedł przed ławkę i obserwuje mecz. Podobnie uczynił trener Warty Nemec

19` Nieudane dośrodkowanie piłkarzy Warty

17` Przerwa w grze. Kiełb ucierpiał. Trzyma się za brzuch

16` Łuczak odzyskuje piłkę na środku boiska

14` Na razie ŁKS kontroluje grę, ale drużyna trenera Moskala musi cały czas zachować koncentrację

13` Na stadionie w Grodzisku więcej jest kibiców ŁKSu niż fanów z Poznania. Łódzcy kibice wspierają swoją drużynę głośnym dopingiem

Bogusz oddał płaski strzał na bramkę Warty i pokonał Lisa! Obrońcy ŁKSu są bramkostrzelni!

11`
 GOLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! 0:2!!!

10` Radionow odpycha rywala i jest rzut wolny dla Warty. Wykonuje go Grobelny

9` ŁKS bombarduje bramkę rywala ale dwukrotnie broni Lis

Ramirez wywalczył rzut rożny a potem dośrodkował pod nogi Sobocińskiego, a ten trafił do siatki
6` GOLLLLLLL!

5`
Ramirez i Bogusz próbowali akcji na skrzydle

3`
Rożny dla Warty ale nie ma zagrożenia

2`
Była dobra okazja dla ŁKSu ale piłka nie trafiła do Grzesika

1` Rozpoczął się mecz na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim, na którym Warta rozgrywa wyjątkowo mecz w roli gospodarza
ByByła dobra okazja dla ŁKSu

Relacja na żywo z meczu Warta Poznań - ŁKS Łódź rozpocznie się przed godziną 17

Warta: A. Lis, K. Biegański, A. Cierpka (71` P. Piceluk), T. Dejecki, W. Fadecki, N. Fiedosewicz (46` B. Kalupa), M. Grobelny, R. Janicki (65` Zulciak), R. Jasiński, J. Kiełb, B. Kieliba