Zwycięstwo Lechii z MKS-em Ełk. Zespół do końca walczył o awans do II ligi

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki grali u siebie z MKS-em Ełk. Gospodarze strzelili aż trzy bramki.

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI - MKS EŁK [RELACJA NA ŻYWO]

Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ełk
(Koniec meczu)
3:0 (3:0)

Bramki: 17' D. Kieplin, 21' T. Płonka, 25' T. Płonka

90+3 Koniec spotkania w Tomaszowie! Ostateczny wynik meczu - 3:0.

90+2 Kolejny rzut wolny dla Lechii Tomaszów. Blisko bramki

90'+1 Atak pozycyjny na połowie gości prowadzi zespół Lechii

90' Arbiter przedłuża to spotkanie o 3 minuty

89' Zmiana w bramce gości. Za Radzikowskiego wchodzi Mondelhower

89' Stały fragment gry wykonywał Golański. Obok bramki

88' Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Blisko do bramki

87' Po złym zagraniu jednego z zawodników Lechii, piłkę na własnej połowie przejęli gracze z Ełku

85' Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Szymczaka na boisku pojawił się Lewiński.

84' Rzut rożny dla Lechii Tomaszów. Nie było zagrożenia bramki

82' Zmiana w Lechii. Przedbora pojawił się na boisku, zmieniając Kieplina

82' Akcja gospodarzy przerwana faulem. Rzut wolny wykonywał będzie Golański.

81' Zmiana w drużynie gości. Za Woźniaka na boisku pojawił się Jurczyk.

79' Strzał napastnika gości. Obok bramki. Wznowi Awdziewicz.

77' Z boiska schodzi również Mirecki. W jego miejsce pojawia się Rozwandowicz.

77' Zmiana w Lechii. Z boiska schodzi strzelec dwóch goli. T. Płonka. W jego miejsce pojawił się Olszewski

77'  Tomaszowianie w obronie, skutecznie na aut wybija Magdoń

75' Od Bramki Awdziewicz, dalekie wybicie i szansa na bramkę dla Lechii

73'  Przy piłce gospodarze, budują swoją akcję

71' Kolejną akcję konstruuje drużyna gości

70' Szarża Gosiewskiego, akcja Ełku zakończona jednak niepowodzeniem

68' Kolejna okazja Lechii, czujnie piłkę odbija bramkarz gości

67' Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Golańskiego i było niebezpiecznie pod bramką gości, obrona wybija piłkę

65' Świetne rozegranie piłki przez gospodarzy, ostatecznie nie było zagrożenia bramki. Łapie Radzikowski

63' Atak Lechii, od bramki rozpocznie MKS Ełk

62' T. Płonka strzela z jedenastki, broni jednak Radzikowski!

62' Rzut karny dla gospodarzy!

61' Lechia kontroluje grę na własnej połowie

59' Zmiana w drużynie gości. Za Sobolewskiego na boisku pojawił się Gosiewski

59' Rzut rożny dla gospodarzy. Zamieszanie w polu karnym, wybijają obrońcy

58' Groźna sytuacja dla Lechii! Broni jednak A. Radzikowski. Wzmaga się doping kibiców

55' Dobra sytuacja Ełku, obrońcy Lechii jednak spokojnie kończą tę akcję

54' Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie

52' Lechia w ataku pozycyjnym pod polem karnym rywala

51' Niebezpieczeństwo zażegnane i od bramki Awdziewicz

50' Rzut rożny dla MKSu Ełk

49' Faul na Golańskim. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka przejęta przez gości

49' Groźny atak Ełku, niebezpieczeństwo zostało jednak zażegnane

48' Z rzutu z autu na własnej połowie rozpoczną goście

46' Zmiana w drużynie gości. Za M. Pachuckiego na boisku pojawił się H. Kalicki

18:01 Piłkarze obu drużyn już na boisku. Za chwilę drugą połowę rozpocznie Lechia Tomaszów.

17:46 koniec pierwszej połowy spotkania. Do przerwy gospodarze prowadzą 3:0

45' Pierwsza połowa spotkania została przedłużona o przynajmniej minutę

45' Doping kibiców nie ustaje, piłka w posiadaniu gości

42' Z murawy przez chwilę nie podnosił się T. Płonka. Wróci on jednak do gry

42' Dośrodkowanie gospodarzy w pole karne. Łapie Radzikowski

41' Piłkarze Lechii spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska

39' MKS Ełk rozgrywa piłkę w środku boiska

36' Piłka w posiadaniu graczy z Ełku, akcja zakończona niepowodzeniem

34' Z linii bocznej boiska na wysokości pola karnego piłkę wrzucał będzie Tlaga. Sędzia interweniuje w polu karnym, piłkarze obu zespołów się "posprzeczali"

33' Zagranie Ełku w pole karne rywali. Piłka jednak trafia do Awdziewicza

31' Nieporozumienie w zespole gospodarzy. Akcja Lechii zakończona. Od autu rozpoczną goście

30' Piłkarze nieco zwolnili, ale obudzili się kibice gospodarzy. Głośny doping tomaszowian

27' Piłka opuszcza boisko, wznowi Radzikowski

25' GOOOOOL!!! Już 3:0 dla Lechii. Prostopadła piłka skierowana do T. Płonki. Ten posyła ją pewnie do bramki!

23' Przewinienie gości na połowie Lechii. Piłka trafia jednak do piłkarzy Ełku

21' GOOOOL DLA GOSPODARZY! JUŻ 2:0. Po strzale T. Płonki!

18' Kolejna okazja gospodarzy. Po strzale Mireckiego bramkarz wybija piłkę

17' GOOOOL DLA LECHII TOMASZÓW! 1:0 po strzale D. Kieplina!

14' Rzut wolny po faulu na Golańskimi. Będzie wykonywał on ten stały fragment gry

13' Dośrodkowanie z prawej strony boiska, nie doskoczył jednak do niej D. Kieplin

12' Swojej szansy szukali goście, jednak obrona Lechii zdołała powstrzymać ten atak

11' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka opuściła linie bramkową i grę rozpocznie A. Radzikowski

10' Mocny strzał Golańskiego! Bramkarz Ełku z problemami broni ten strzał

07' Od bramki zacznie A. Radzikowski. Niecelny strzał Lechii

05' Tym razem rzut wolny dla Gospodarzy blisko bramki, dośrodkowanie jednak przejęte przez graczy z Ełku

05' Sędzia odgwizduje faul. Żółta kartka dla zawodnika Lechii M. Mireckiego

03' Dośrodkowanie z prawej strony boiska. Jednak niezakończone strzałem Lechii

02'  Aut dla gości

17:00 Spotkanie od środka boiska rozpoczęli goście

16:57 Na stadionie rozbrzmiał hymn Lechii Tomaszów, a na boisku pojawili się piłkarze obu drużyn

16:50 Ławki rezerwowych prezentują się następująco: Lechia Tomaszów Mazowiecki: K. Al-Ani, K. Przedbora, K. Lewiński, P. Jakubczyk, J. Rozwandowicz, P. Kornacki, P. Olszewski. Trenerem gospodarzy jest Bogdan Jóźwiak.

MKS Ełk: P. Mondelhower, H. Kalicki, M. Świderski, M. Gosiewski, K. Stolarski, J. Jurczyk. Trenerem zespołu z Ełku jest Przemysław Kołłątaj.

16:40 Znamy składy obu drużyn! Lechia Tomaszów Mazowiecki: M. Awdziewicz - K. Cyran, M. Mirecki, W. Żytek, K. Tlaga, K. Szymczak, Ł. Bocian, A. Golański, P. Magdoń, D. Kieplin, T. Płonka.

MKS Ełk: A. Radzikowski - H. Molski, W. Kuriata, M. Łapiński, M. Famulak, O. Berezovskyi, M. Pachucki, P. Woźniak, M. Twardowski, P. Sobolewski, R. Kalinowski.

Godzina 16.00 Do rozpoczęcia meczu pozostała jedna godzina. Jeśli Lechia zremisuje lub wygra, może wygrać I grupę III ligi i wywalczyć awans. Stanie się tak, jeśli Widzew, w pierwszym przypadku przegra, a w drugim przegra lub zremisuje. Mecz Sokoła Ostróda z Widzewem możecie śledzić tutaj