Czerwony mecz w Krakowie. Garbarnia wygrywa z ŁKS-em

Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali na wyjeździe z Garbarnią Kraków 1:2. Łodzianie już od 32. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Patryka Bryły. Siły wyrównały się w 71. minucie, ale łodzianie nie dali rady już odrobić strat.

GARBARNIA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]

Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
2:1 (1:1)

Bramki: 1:0 K. Kalemba (30. minuta, karny) 1:1 W. Łuczak (45. minuta) 2:1 T. Ogar (53. minuta)

Czerwone kartki: Masiuda (Garbarnia) Bryła (ŁKS)
Masiuda (Garbarnia) Rozmus, Bryła x2, Kocot, Wolski, Juraszek, Kujawa, Guzik (ŁKS)

Strona wymaga odświeżania - wciśnij F5

Koniec! ŁKS przegrywa z Garbarnią 1:2. Krakowianie umacniają się na piątym miejscu w tabeli II ligi. Do trzeciego ŁKS-u i czwartego Radomiaka tracą oni cztery punkty. Łodzianie od radomian mogą jeszcze odskoczyć, bo mają jeden mecz zaległy. Rozegrają go w środę w Stargardzie z tamtejszymi Błękitnymi. Zapraszamy do śledzenia relacji i słuchania transmisji również z tego starcia. W środę (16 maja) o godzinie 17.

90'+5 Żółta kartka dla Guzika

90'+5 Złe dośrodkowanie Juraszka. Kozioł pewnie łapie piłkę. Wygrana Radomiaka oznacza, że radomianie zrównają się punktami z ŁKS-em, ale będą za nimi

90'+4 Kocot po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przenosi piłkę tuż nad poprzeczką!

90'+3 Ogar siada na ławce. Po chwili Zagdański uprzedzony w polu karnym, a w Radomiu... Radomiak gromi Olimpię Elbląg 4:0!

90'+1 Żółta kartka dla Kujawy

90' Sędzia dolicza co najmniej pięć minut

89' Kujawa nie zdążył do dośrodkowania. Po chwili Kozioł łapie piłkę po kolejnej centrze łodzian

88' Pudłują łodzianie po dośrodkowaniu Łuczaka z narożnika

87' Mocny strzał Rozwandowicza z wolnego... piłka po odbiciu od muru wylatuje za linię końcową

86' Rozwandowicz faulowany przez Kalembę. Żółta kartka dla Ogara za odkopnięcie piłki po gwizdku

86' Pyciak przedarł się prawym skrzydłem, dośrodkował na dalszy słupek, ale Wolski uprzedzony! Rzut rożny

85' Wolski nie dał rady minąć przeciwnika na skrzydle

83' Furtak zatrzymany w polu karnym ŁKS-u. Rzut rożny dla gospodarzy

82' Wójcik nie zdążył do prostopadłego podania. Uprzedził go Kołba

82' Ełkaesiacy starają się mozolnie budować kolejne akcje, ale dobrze ustawieni w defensywie gospodarze

80' Juraszek fauluje taktycznie i ogląda żółtą kartkę

79' Wrześniewski fauluje Zagdańskiego na własnej połowie

77' Kujawa fauluje w polu karnym Garbarni

75' Kołba świetnie broni po strzale z bliska Ogara! Przy próbie dobitki gospodarzy jeszcze faulowany bramkarz ŁKS-u

73' Kujawa nie zorientował się, że Zagdański sprzed linii końcowej wycofa do niego piłkę

71' Żółta kartka dla Masiudy za faul taktyczny. To drugi taki kartonik dla niego i dzięki temu ogląda także inny kolor - czerwony

70' Żółta kartka dla Masiudy za faul na Guziku

68' Guzik zastępuje Pyrdoła

68' Zagdański i Łuczak udanie wypchnięci z pola karnego Garbarni

67' Łuczak uprzedzony w polu karnym gospodarzy. Do wejścia szykuje się Guzik

66' Niecelny strzał Łuczaka

65' Mieli szczęście łodzianie! Groźna kontra krakowian, zamieszanie przed bramką Kołby, ale piłka po nodze jednego z gospodarzy opuszcza boisko

64' Kozioł broni po strzale Kocota. Piłka po drodze wytraciła jeszcze impet odbijając się od nóg obrońców

63' Jednak ani Łuczak, ani Kocot. Kujawa wchodzi w miejsce Widejki. Trenerzy Robaszek i Janowski grają va banque!

63' Kołba pewnie łapie piłkę po strzale z dystansu

62' Do wejścia szykuje się Kujawa. Kogo zmieni? Łuczaka czy Kocota?

61' Niecelny strzał Kocota

59' Niedokładne dośrodkowanie Masiudy

57' Zagdański zmienia Radionowa

57' Kolejny faul Radionowa w walce o piłkę

56' Niecelny strzał z dystansu jednego z krakowian

Ogar wykorzystał podanie z lewego skrzydła i z bliska pokonał Kołbę

53' GOL! Tomasz Ogar! 2:1!

52' Kocot ostro faulowany w środku pola. Dziwne, że nie ma żółtej kartki

50' Szczęśliwa interwencja jednego z obrońców Garbarni po dośrodkowaniu Widejki

48' Krakowianie po zmianie stron przeważają

46' Dwie minuty po godzinie 18 rozpoczęła się druga część gry. Pyciak zastąpił Rozmusa, który szybko obejrzał żółtą kartkę

Koniec pierwszej połowy. ŁKS remisuje z Garbarnią 1:1. Łodzianie od 32. minuty grają w dziesięciu po czerwonej kartce dla Patryka Bryły

Widejko bardzo dobrze dośrodkował z narożnika, a Łuczak oszukał kryjących go przeciwników i skierował piłkę do siatki

45'+2 GOOOOLLL!!! Wojciech Łuczak! 1:1!

45'+1 Rzut rożny dla łodzian

45' Sędzia dolicza dwie minuty

45' Widejko wybija daleko na aut z własnej szesnastki

43' Żółta kartka dla Wolskiego za taktyczny faul

42' Krakowianom nie spieszy się teraz z rozgrywaniem akcji. Starają się szanować piłkę

39' Kocot ogląda żółtą kartkę za dyskusje

38' Udana interwencja w obronie Rozmusa, który nabił przeciwnika przy linii końcowej

37' Radionow nie radzi sobie dzisiaj z obrońcami Garbarni

35' Radionow fauluje w środku pola

32' Czerwoną kartkę za drugą żółtą ogląda Bryła za atak wyprostowaną nogą na bramkarzu. Łodzianie będą grali w dziesiątkę

Kalemba pewnym strzałem z 11 metrów pokonał Kołbę

30' GOL! Krzysztof Kalemba! 1:0!

29' Rzut karny dla Garbarni! Ręką zagrał jeden z łodzian

28' Pyrdoł nie zdążył do prostopadłego podania

27' Widejko wybiegł z piłką za linię boczną

26' Masiuda zblokował strzał Bryły

25' Pudło Kocota z dystansu. Łodzianie domagają się, że było to po nogach jednego zrywali, ale nie ma rożnego

23' Kolejny korner dla krakowian, jednak źle rozegrany. Piłka wychodzi za linię boczną

21' Rozwandowicz wybija głową za linię końcową

20' Bryła ogląda żółtą kartkę za faul przy polu karnym Garbarni

19' Ogar strzela za wysoko z rzutu wolnego

18' Żółta kartka dla Rozmusa za faul na własnej połowie

16' Nieudane podanie Juraszka na połowie gospodarzy, ratował się jeszcze faulem obrońca ŁKS-u

15' Za mocne dośrodkowanie Łuczaka z rzutu rożnego

15' Kozioł z trudem piąstkuje po sprytnym strzale Juraszka!

14' Krykun wybija za linię końcową. Pierwszy rzut rożny dla łodzian w tym meczu

12' Kalemba dyskutuje z arbitrem

12' Łuczak strzela z kilku metrów, ale wprost w Kozioła!

11' Radionow uprzedzony przez rywali

10' Trwa walka w środku pola, sporo wrzutów z autu po obu stronach

8' Zablokowany strzał Pyrdoła z dystansu

6' Kozioł czujny w bramce po strzale Bryły

5' Kolejny korner dla gospodarzy, ale po dośrodkowaniu Wojcieszyńskiego i strzale z kilkunastu metrów piłka przelatuje obok bramki

4' Łodzianie radzą sobie po dośrodkowaniu krakowian z narożnika

3' Rozmus wybija na rzut rożny

1' Punktualnie o godzinie 17 rozpoczęło się to spotkanie

16.56 Rezerwowi w Garbarni: M. Cabaj - P. Serafin, G. Gawle, A. Garzeł, N. Piszczek, M. Ciesielski, P. Borovicanin. Trenerem jest Mirosław Hajdo

Godzina 16.54 Na ławce rezerwowych ŁKS-u zasiądą dzisiaj: Rezerwowi w ŁKS-ie: P. Kazmierczak - J. Kostyrka, Ł. Zagdański, P. Pyciak, M. Gamrot, D. Guzik, R. Kujawa. Trenerem jest Jacek Janowski, a menedżerem Wojciech Robaszek

A. Kozioł - Sz. Kiebzak, Ł. Pietras, K. Kalemba, W. Wojcieszyński, S. Krykun, M. Masiuda, Ł. Furtak, F. Wójcik, M. Wrześniewski, T. Ogar   M. Kołba - K. Rozmus (46. P. Pyciak), K. Juraszek, M. Rozwandowicz, B. Widejko (63. R. Kujawa), P. Pyrdoł (68. D. Guzik), P. Kocot, W. Łuczak, P. Bryła, M. Wolski, J. Radionow (57. Ł. Zagdański)

Godzina 16.45 Piłkarze są na rozgrzewce, a my za chwilę podamy składy. W ŁKS-ie nie ma zmian w porównaniu do ostatniego starcia z Radomiakiem Radom