Budowlane przedłużyły rywalizację! O brązie zadecyduje mecz w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź wygrały w Atlas Arenie z Developresem SkyRes Rzeszów 3:0. Decydujące o trzecim miejscu starcie odbędzie się 2 maja na Podkarpaciu.

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
3:0

(27:25, 25:17, 25:23)

III SET

Po 10-minutowej przerwie lepiej prezentowały się przyjezdne. Rzeszowianki prowadziły już 16:10, ale od tego momentu rozpoczęła się pogoń gospodyń. Budowlane doprowadziły do remisu 18:18. Kolejne dwa punkty zdobyły rzeszowianki. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza jeszcze raz odrobiły straty i tym razem lepiej wytrzymały w końcówce, wygrywając 25:23.

II SET

W drugiej partii gospodynie bardzo szybko osiągnęły bezpieczną przewagę (9:5). Trener Lorenzo Micelli próbował zmieniać. Na parkiecie pojawiły się Klaudia Kaczorowska i Agnieszka Rabka. To niczego nie zmieniło. Budowlane tylko powiększały przewagę. Ostatecznie zwyciężyły 25:17.

I SET

Od początku dzisiejszego (28 kwietnia) meczu trwała zacięta walka. Budowlanym w końcówce udało się na chwilę odskoczyć od rywalek (21:19). Dwa razy rzeszowianki uratował challenge i to one miały pierwszą piłkę setową. Łodzianki zachowały jednak spokój i to one cieszyły się z wygranej w pierwszym secie (27:25).

Transmisja z meczu Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

@Gość
Szanujemy wszystkich słuchaczy. I tych lubiących sport, i tych słuchających muzyki. Dlatego bez przerw transmisja całego meczu była w internetowym kanale Radio Łódź Extra - https://www.radiolodz.pl/onair?tab=transmission

Dlaczego przerywacie mecze jak będę chciał posłuchać muzyki to zmienię radio Szanujcie słuchaczy tych którzy jeszcze Was słuchają